Kdo je kdo? bude tentokrát hádat i Diana Kobzanová

Zábavný pořad Kdo je kdo?, který můžete vidět každý čtvrtek na Primě ve 21.30, má nového hosta. Kromě Alice Bendové, Dany Morávkové a ostatních celebrit, které vystupují jako soutěžící, se k nim přidá i moderátorka a Miss Diana Kobzanová. A role soutěžící jí sedne jako ulitá.

Jak už to tak bývá, tak jedna z prvních soutěží bude uhádnout postavu. Může být živá, mrtvá, slavná, ale i animovaná, pohádková či literární. A to všechno uvidíte právě ve čtvrtek. Soutěžící totiž budou hádat třeba takovou pohádkovou postavu, jako je Popelka. A nápovědy jsou asi takové: Jsi zářným příkladem, že na velikosti záleží. Ač to zní všelijak, dramaturgové jistojistě narážejí na Popelčin střevíček, který princ hledal po všech čertech. Zatímco Má dům jako klícku (taková byla další nápověda) je mnohem způsobnější výraz, kterých se ovšem jinak v tomto pořadu příliš nedočkáte. Naši soutěžící totiž milují zábavu.

Výřečná Diana Kobzanová se zhostí i role vypravěčky, když musí dát do příběhu během vyprávěcího procesu tři slova, které viděla na stolech u svých soutěžících. Jak si poradila se slovem oves, když začala s větou o cestování? Dianina výřečnost svědčí o tom, že za rádiovým mikrofonem sedí už nějakou tu dobu.

"Mám vystudované herectví, víš," chlubí se Bob Klepl své kolegyni Alici Bendové. Klepl má tentokráte velice dramatickou a poetickou náladu, do které usazuje i svoje nápovědy. Máte se na co těšit, protože jeho poetická povídačka se zvrhne do divadelního projevu.

Dívejte se na zábavný, ale zároveň vědomostní pořad Kdo je kdo? na Primě každý čtvrtek ve 21.30.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.