Ví Patrik Hezucký, Kdo je kdo?

Kdo z hostů byl 37 dnů v kriminále? Proč dostane Patrik pekáč buchet? Alice se dozví, že je háklivá na uši, a potvrdí, že jí je píchali třicetkrát. Dívejte se na další díl zábavně-soutěžní show Kdo je kdo? ve čtvrtek 5. 3. ve 21.35 na Primě.

Nový díl začal tak trochu netradičně – za moderátorským pultíkem seděla místo Petra Vondráčka jeho asistentka Květa, roztomile se do moderování zamotávala, až ji musel Petr svým příchodem vyhnat. Patrik Hezucký mu pohrozil: „Tak se s ženou nejedná!“ A moderátor, jako by to přeslechl, uvedl jako obvykle dva soutěžní týmy – pod vedením Alice Bendové předvedou svůj důvtip „dva hřebci“, jak je Alice představila, Martin Zounar a Roman Ondráček. Podporou kapitánky Dany Morávkové jsou naopak „intelektuálové“ Patrik Hezucký a Miloš Pokorný.

V prvním kole Kdo jsem? začal jako první tým Dany. Miloš má hádat Jana Tleskače a dostal nápovědy typu: „bydlíš v divný čtvrti“ a „nosíš hlavu v oblacích“. Když se Miloš zeptal Martina, zda ho měl někdy doma, Martin odpověděl: „To víš, že jo…“ A Miloš byl nahraný, ale publikum pobavené. Dana byla pošťačka a Alice jí poradila, že by si měla nechat dát očkování proti vzteklině. Při ukázce pro Danu nastoupila Květuška s papírovou vlaštovkou a během chvilky bylo studio zasypané vlaštovkami z celého publika. Patrik jako Arnold Schwarzenegger se na základě nápovědy, že chodí po lese pomalovaný, dočkal od Petra Vondráčka dokončení své otázky: „Jsem….“ „Hejkal!“

Ve hře se slovy vyprávěl příběh na téma lyžování Miloš. Začlenil slova činel, jeviště a gladiátor. Tým Alice uhodl pouze gladiátora, a tak Alice pronesla směrem k Milošovi jen konstatování: „Hajzlík…“ Za jejich tým se částečně pomstil Roman, který do svého vyprávění zakamufloval slova fazole, cylindr a valach, ale Dany tým dvě z nich odhalil.

Ve třetím kole se Roman vžil do role klíče a Martin byl bagr – proč se tomu diváci asi smáli? Miloš mu dal výmluvnou nápovědu: „Kocoure, je to těžký: ty nejlepší posíláš na úřad práce!“ Vtipně pak utrousil na adresu Martina Zounara po přečtení všech nápověd moderátor: „Profesor Zounar si zapsal, chlapec a chlap…“ Veselé soutěžní klání pak ukončil jako obvykle Petr Vondráček nápovědou k místu, na kterém se nachází a které mají týmy hádat: „Jsem na místě, kde květiny nevadnou!“

Kde se nacházel Petr Vondráček? Uhodl Martin Zounar bagr a Alice Bendová igelitku? Nejen to se dozvíte, ale především se skvěle pobavíte!

Dívejte se ve čtvrtek ve 21.35 na Primu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.