2. řada Kdyby bylo kdyby: Sexy Koleník se vrací z vězení. Co bude dál?

Pokud vám chybí seriál, který je o vztazích, láskách a sexu, máme pro vás dokonalý tip. Slovenský seriál kdyby bylo kdyby disponuje zásadně těmito tématy a uvidíte v něm slovensko-české herecké hvězdy. Co uvidíte už toto úterý na Prima LOVE ve 22.00?

Igor s Masárem se schází po propuštění z vězení, Masár chce, aby se vrátili ke svému společnému byznysu. To Igor odmítá, a tak mu dá Masár peníze na taxi. Monika se dozvěděla o Jánově výhře v sázkách, a protože nemá partnera, navrhuje mu, aby se k sobě vrátitli a zkusili to znovu, hlavně kvůli dětem.

Adéla je u Anděla, říká mu, že už se doma nudí a chtěla by pracovat. On se obává toho pustit ji mezi lidi – asi není ten správný čas, aby Igor nebo kdokoliv jiný zjistil, že je u něj, a aby se Adéla, zřejmě trpící výpadkem paměti, dozvěděla, že má dceru!

Igorova oslava končí, dostavit se nestačil a maso se spálilo – přítomní se soustředili na rvačku mezi Tomášem a přítelem jeho dcery, který ho poprosil o souhlas se svatbou! Další ráno jde Ján, čerstvý milionář, do práce, Eva mu radí, ať se na práci vykašle, peníze dobře investuje a zůstane s ní… a ať si ji vezme.

Igor snídá u Tomáše s Ingrid, řeší, kde může být Adéla. Ta také snídá s novým partnerem a jeho dcerou, která by si ráda pozvala domů kamarádku, Tomášovu dceru Mirku! Otec souhlasí, netuší, že ona Adélu zná.

Podívejte se na další díl Kdyby bylo kdyby v úterý na Prima LOVE ve 22.00. Pokud nestihnete tento díl, můžete se na něj podívat online na iprima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.