Královny butiků začínají: Šokovaná Nela nesmí nosit kůži a vlnu a neví, co je fashion week

Královny butiků (1) - Co je fashion week

První soutěžící nové české reality show Královny butiků je vegankou s pevnými zásadami. Jak se alternativní Nela uchytí v partě dívek, které bojují o ten nejlepší outfit? Dredařka s takzvanými tunely, což jsou extravagantní náušnice, nevyznává komerci, a tak ji téma outfitu přímo šokuje.

Čtyři soutěžící, jedno téma outfitu zvolené porotcem Filipem Vaňkem a tři hodiny hledání dokonalých kousků v nákupním centru. Královny butiků začínají.

Už první soutěžící výrazně překvapí. Sedmadvacetiletá Nela je Slovenka žijící v Praze. Živí se jako baristka a barmanka a vyznává alternativní životní styl. Žije v pražském bytě se svým přítelem, dvěma psy a dvěma spolubydlícími, kteří jsou zároveň jejími kolegy z práce.

Zábavný blázinec si pochvaluje, místo utrácení za oblečení vydává peníze nejčastěji za cestování. „V těchto kalhotách jsem projezdila celou Indii,“ ukazuje svůj šatník na kameru. Nela nosí dredy už osm let a nedá na ně dopustit. „Není s nimi žádná práce,“ vysvětluje.

Nela a její veganské zásady možná zhatí šanci na výhru

Soutěžící nemá ráda fast fashion a raději nakupuje v second handech. „Jsem zvyklá nakupovat za málo peněz, v podstatě s omezeným rozpočtem. V životě mám jiné priority. Nakupuji v second handech, takže tam se nakupuje za pár stovek,“ vypráví. Mladá dívka je vegankou, svoje kolegyně z Královen butiků tak u sebe doma pohostí veganským občerstvením. Jak ho další tři soutěžící ocení?

Životní zásady Nely, tedy nejíst nic živočišného původu, se projevují i na výběru outfitu. Porotce a stylista Filip Vaněk zadává dívkám téma s názvem „fashion week“. Nela viditelně netuší, jak se lidé oblékají na pravidelných týdnech módy v Paříži a Miláně, které se konají dvakrát do roka.

Zároveň musí během hledání toho správného outfitu bojovat i s tím, že nenosí nic z vlny a kůže. Jaký se jí podaří sestavit outfit? Výherkyni vybere renomovaný stylista v pátek na televizních obrazovkách. Podívejte se na první díl nové reality show Královny butiků ve 20:00 na Prima SHOW nebo v online archivu iPrima.cz!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.