Outfity z české reality show Královny butiků. Kdo získal první titul?

Show Královny butiků za sebou mají první výherkyni. Kdo ze čtveřice sympatických slečen vyhrál? Podívejte se do fotogalerie na všechny soutěžící outfity.

Přední módní stylista Filip Vaněk zadal jako porotce jasné téma, které měla čtveřice mladých dívek splnit. Tématem se stal rozmanitý fashion week, který musí být pro pravé milovnice módy tím nejjednoduším tématem vůbec. „Pokud miluješ módu, tak víš, jak se lidé v Paříži nebo Miláně oblékají,“ vysvětloval Filip Vaněk první soutěžící. I tak se dívka dost zapotila, klasickou módu totiž příliš nesleduje.

Soutěžící nemá ráda fast fashion a raději nakupuje v second handech. „Jsem zvyklá nakupovat za málo peněz, v podstatě s omezeným rozpočtem. V životě mám jiné priority. Nakupuji v second handech, takže tam se nakupuje za pár stovek,“ vypráví. Nela je vegankou, a tak má výběr šatníku poněkud omezený, nenosí kůži a vlnu.

Kdo z dívek nakonec získal titul Královny butiků? Filip Vaněk jako porotce vybral tu, která nejlépe splnila téma a zároveň jí sám navrhl outfit. Podívejte se do galerie.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.