Móda a krása

10. května 2021 02:00

Petra Kloidová

Budoucí nevěsta Eva Perkausová: V péči o sebe uznávám heslo všeho s mírou

Jak se o sebe stará krásná televizní moderátorka Eva Perkausová? Díky její kráse to vypadá, že u zrcadla tráví více času než v práci. Opak je ale pravdou, Eva si sice jednou za čas dopřává kosmetiku a kadeřníka, ale tvrdí, že v péči o sebe uznává heslo všeho s mírou. Výrazně svoje zvyky nehodlá měnit ani v momentě, kdy je čerstvě zasnoubená a plánuje svatbu.

  • Evo, pečujete o sebe sama, nebo využíváte kosmetické služby?

Nejčastěji chodím na vlasy, nejraději mám kosmetiku, protože je mi nejpříjemnější. Jelikož mám moc ráda, když si mi někdo hraje s obličejem a dělá mi všelijaké masáže. Kromě toho ráda chodím do Institut Orlane Praha na nehty, ze kterých jdu právě teď a jsem strašně nadšená.

  • Jak často si kosmetiku dopřáváte?

Měla bych častěji, to jsem už řešila s kosmetičkou. Ačkoliv je to moje oblíbená péče, tak chodím opravdu málo. Na kosmetiku se dostanu jednou za půl roku.

  • Zavřená kadeřnictví a kosmetika, to většina žen protrpěla. Co vy, chyběly vám kosmetické procedury během pandemie?

Procedury mi během pandemie chyběly moc. Člověk si po návštěvě kosmetického salónu připadá jako znovuzrozený. V době, kdy jsme byli všichni schovaní doma a nepečovali jsme o sebe tolik, tak teď si člověk po jakékoliv službě připadá jako nový.

  • Bez kterého kosmetického přípravku byste se neobešla?

Bez krému na ruce, ten nosím opravdu všude.

  • Jako televizní moderátorka a veřejná osoba musíte být hodně vytížená. Co byste vzkázala ženám, které tvrdí, že péče o sebe je ztrátou času?

Podle mě je důležité o sebe pečovat, ale všeho s mírou. Ani já nejsem ten typ, který by potřeboval sobě věnovat nějakou velmi častou péči, ale já se zkrátka řídím tím, že všeho s mírou. A pokud někdo řekne, že nemá čas, když má třeba malé dítě, tak se vždycky těch pět minut dá někde najít a kolikrát to i stačí.

  • Co je podle vás v kosmetických rituálech to úplně nejdůležitější? Na co nikdy nezapomenete?

Správné odlíčení. To je zkrátka ten nejdůležitější krok. Pokud se dámy líčí, tak odlíčení je základní krok k tomu, aby byla pleť hezká. Tělo se přes noc regeneruje, takže než jdeme spát, tak je důležité se odlíčit.

Bylo nějaké období, kdy jste o sebe zapomínala pečovat, například kvůli stresu?

Nic takového jsem asi ještě nezažila. Jak ale říkám, těch pět minut se dá vždycky najít, ať je to maska na vlasy nebo na obličej. A to si myslím, že jednou za čas stačí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.