Móda a krása

19. června 2019 06:18

Martina Čerňanská

Česká Miss a Miss Universe Slovenska 2019 oficiálně představily finálovou dvanáctku!

Druhý den soustředění se nesl v duchu focení. Dívky vybavené produkty Juliette Armand vyrazily spolu s celým týmem na Chrissi Island, kde kromě focení poskytly i svoje první oficiální rozhovory pro TV Prima.

Ty zpovzdálí sledovala moderátorka Veronika Farářová, která je už několik let součástí týmu České Miss.

Současně dívky odpovídaly na dvě nejzáludnější otázky – proč se přihlásily do soutěže krásy a proč právě ony by měly vyhrát. A toto jsou jejich odpovědi:

1. Stanislava Lučková, 26 let, Košice, 88-65-95, 174 cm

Prečo som sa prihlásila do Miss?

Miss Universe som sporadicky sledovala a vedela som, že veková hranica je 26 rokov. Keďže som v tomto roku dosiahla spomínaný vek, povedala som si, že by som mohla využit svoju prvú a zaroveň poslednú šancu v rámci tejto súťaže, prežiť tieto chvile a nabrat tak nové skúsenosti. Očakávam, že to bude pre mňa prínosom .

Prečo by som mala vyhrať?

Vždy sa snažím vystupovať prirodzene a byť sama sebou. Bude to samozrejme v rukách poroty, ako ju oslovím svojím ja.

2. Karin Křížová, 20 let, Ivanovice na Hané, 84-64-93, 175 cm

Proč jsem se přihlásila do České Miss?

Ráda překonávám sama sebe, své hranice a čelím výzvám. Myslím že to není soutěž jen o hezké tváří, ale i osobnosti a charismatu.

Proč bych měla vyhrát?

Jsem průbojná, chci v životě něco dokázat a Miss je způsob, jak toho můžu docílit.

3. Ema Mičková, 19 let, Bratislava, 85-65-95, 175 cm

Prečo som sa prihlásila do Miss?

Chcela som zažiť niečo nové a mať v živote aj takúto skúsenosť.

Prečo by som mala vyhrať?

V minulosti som nebola veľmi priebojná a túto súťaž by som chcela využiť na to, aby som inšpirovala mladých ľudí a aby prekonávali samých seba, ako som to urobila aj ja, a išli si za svojim snom.

4. Tereza Bagarová, 20 let, Skalička (okres Přerov), 86-63-86, 177

Proč jsem se přihlásila do Miss?

Jsem typ holky, která se stará o svoji krásu jak zevnitř, tak navenek. Jsem cílevědomá a ráda se učím novým věcem v zaměření krásy a zdraví. Mám zdravé sebevědomí a s pokorou dokážu reprezentovat Českou republiku.

Proč bych měla vyhrát?

Připravuji se na tuhle roli od malička, podstoupila jsem mnoho i podobných soutěží, abych nachytala co nejvíc zkušeností a dokázala sebevědomě a s pokorou reprezentovat Českou republiku.

5. Valéria Melounová, 18 let, Topoľčany, 92-62-94, 176 cm

Prečo som sa prihlásila do Miss?

Už od malička som sa zaujímala o svet módy, ale hlavným dôvodom bola moja mama, ona ma vo všetkom plne podporuje a jej veľkým snom bolo, aby som išla na Miss Universe. Takto som chcela splniť sen jej aj moj sen.

Prečo by som mala vyhrať?

Som sebavedomá aj prirodzene krásna. Myslím si, že taká má byť aj víťazka..

6. Barbora Hodačová, 23 let, Teplice, 88-61-93, 180 cm

Proč jsem se přihlásila do Miss?

Už od malička jsem sledovala Českou Miss a vždycky jsem měla ráda výzvy, tak jsem se rozhodla vystoupit ze své komfortní zóny a zkusit zabojovat o svůj dětský sen.

Proč bych měla vyhrát?

Jsem empatická, ráda kolem sebe šířím pozitivní energii a zároveň mám dobré předpoklady pro modeling. Právě s těmito vlastnostmi mohu dobře reprezentovat Českou republiku na světových soutěžích.

7. Laura Longauerová, 23 let, Detva, 87-64-93, 178 cm

Prečo som sa prihlásila do Miss?

Mojim veľkým snom je reprezentovať našu krajinu na svetovej súťaži Miss Universe a keďže už 4 roky študujem v Prahe, veľmi ma nadchla nová myšlienka projektu spojiť českú a slovenskú krásu počas finálového večera a mne je cťou byť toho súčasťou.

Prečo by som mala vyhrať?

Mám skúsenosti v oblasti súťaží krásy a myslím, že mám svoje “know-how”, ako zaujať vo svete aj napriek tomu, že sme menšia krajina. Milujem výzvy, profesionálne správanie, náročné aktivity a dni, som vytrvalá a celý život si myslím, že ak človek niečomu verí a tvrdo na sebe pracuje, môže každý sen zmeniť na realitu.

8. Martina Antošová, 22 let, Novosedlice, 84-63-91, 180 cm

Proč jsem se přihlásila do Miss?

Už jako malou mě bavilo sledovat tuto soutěž. Seděla jsem na gauči s houskou v ruce a obdivovala, jak krásné a reprezentativní holky bojují o korunku krásy. Tento rok jsem se na popud okolí zkusila přihlásit a vyšlo to.

Proč bych měla vyhrát?

Nedílnou součástí krásy je osobnost. Tím chci zaujmout a dokázat, že Českou Miss se může stát i normální holka jako já. Chci být vzorem.

9. Viviane Kerstin Terschawetz, 19 let, Piešťany, 87-65-92, 174 cm

Prečo som sa prihlásila do Miss?

Chcem sa v zivote posunúť ďalej, nové skúsenosti, noví ľudia a vždy bol moj sen mať raz korunku krásy.

Prečo by som mala vyhrať?

Som cieľavedomá a v súčasnosti sa angažujem aj v charite a svoj titul by som rada k pomoci ľudom bez domova.

10. Klára Vavrušková, 19 let, Kostelec nad Orlicí, 83-65-94,176 cm

Proč jsem se přihlásila do Miss?

Myslím si, že každý má zkusit vše, překonávat své hranice a účastnit se výzev. Pro mě bylo (zatím největší) výzvou přihlásit se do České Miss. Sledovala jsem tuto soutěž už jako malá a dá se říct, že to byl vždy můj sen tu být.

Proč bych měla vyhrát?

Řekla bych o sobě, že jsem hodná, přátelská, empatická a citlivá. Ráda lidem přináším radost a úsměv na rtech. Chtěla bych předávat toto poslání dál. Nenávist je všude kolem nás a myslím, že je potřeba dělat věci, které nás, lidi, spojují.

11. Natália Hoštáková, 24 let, Považská Bystrica, 90-64-89, 172 cm

Prečo som sa prihlásila do Miss?

Do súťaže som sa prihlásila, pretože mám rada nové výzvy, je to pre mňa príležitost, ako sa posunúť v živote novym smerom, a okrem toho chcem miss využiť aj na pomoc ľudom. Chcem šíriť pozitívnu energiu a v dobrom ovplyvňovať ľudí, pretože si myslím, že zla je na svete až priveľa.

Prečo by som mala vyhrať?

Mám za sebou už nejaké skúsenosti v modelingovej oblasti alebo aj životnej. Poznam svoje hodnoty a priority. Myslim si, že okolo seba rozdávam pozitívnu energiu, som plná entuziazmu, ale zároveň som empatická, ľudská a ferová v každej situácii. To považujem za svoje silné stránky.

12. Karolína Kokešová, 23 let, Brno, 82-62-90, 172 cm

Proč jsem se přihlásila?

Mám ráda výzvy a Česká Miss je pro mě rozhodně jedna z nich.

Proč bych měla vyhrát?

Myslím si, že jsem svá, na nic si nehraju, uměla bych zúročit své zkušenosti, výhry bych využila na 100 % a taky mám slovenské kořeny, takže jsem vlastně ideální volba na česko-slovenskou Miss :-)

Sdílejte článek
Štítky TOP STAR Slovensko soutěž Island Miss Universe Česko Košice miss Česká Miss TV Prima Barbora Hodačová Stanislava Lučková

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.