Chcete být bez vrásek? Nezapomínejte na hydrataci!

Hydratace je základem perfektní péče, podstatnou pro zdravý vzhled bez vrásek. Vyzkoušejte produkty značky Orlane pro dokonalý výsledek.

Hydratační krémy vytvářejí bariéru mezi pokožkou a vnějším prostředím. Zabraňují tak vzniku nežádoucích vrásek, vysušené epidermis, unavenému vzhledu pokožky. Vyzkoušejte skin bustery od značky Orlane, díky kterým bude vaše pleť svěží a omlazená – neustále!

Dvě důležité věci u hydratace pleti

To, jak je pleť hydratovaná, mají na svědomí dva vlivy. To, kolik tekutiny je pokožce dodáváno a kolik je schopna si ji udržet. Pokožka potřebuje hydratovat v průběhu celého roku, dávno neplatí mýtus, že v zimě je tato péče nevhodná. Díky látkám obsaženým v přípravcích značky Orlane je pleť vyživená do hloubky, molekuly kyseliny hyaluronové na sebe vážou vodu a transportují ji tam, kde je jí nejvíc zapotřebí – navíc ji na daném místě dokážou dlouhodobě udržet. Nedochází tak k přesušení pokožky, ta je pružná, mladá, plná života uvnitř i navenek. Obecně platí, že dehydrovaná pokožka působí unaveným dojmem, je povadlá a chybí jí vitalita. Zralejší pokožka je k dehydrataci náchylnější. Proto je potřeba věnovat jí dostatek pozornosti i investovat do správné antiage péče.

Tipy pro vaši krásnou a zdravou pokožku:

Orlane Super Hydratant krém – 50 ml / 3 190 Kč

Pleťová koncentrovaná péče je zárukou dostatečné hydratace, která tvoří základ pro pružnou, mladou a krásnou pleť. Jde o jedinečný přípravek vhodný pro všechny typy pleti, jenž se podílí na regulaci hydratace a její optimalizaci. Díky tomu pleť působí jemnějším vzhledem a omlazeně. Program Hydratation-Nutrition (Hydratace a výživa) zajišťuje obnovu rovnováhy vody v buňkách. Dokáže uspokojit i tu nejžíznivější pleť. Dehydrovaná pleť působí unaveným, povadlým dojmem, chybí jí vitalita a pružnost. Zralá pleť je k dehydrataci náchylnější. Vitalita pleti je po aplikaci hydratačního krému značky Orlane už jen bonusem k jejímu dokonalému zdraví. Použití: Používejte ráno i večer na důkladně vyčištěnou pleť.

Orlane Super Hydratant sérum – 30 ml / 3 450 Kč

Účinně vyhlazuje a dokonale vyplňuje vrásky. Napravuje již poškozenou pleť a vrací jí zdravý a mladý vzhled. Sérum jednoduše stimuluje přirozenou tvorbu přírodní kyseliny hyaluronové, vyplňuje vrásky způsobené dehydratací, optimalizuje pronikání vody do pokožky. Hydratační sérum reaktivuje klíčový receptor hydratace, tzv. CD44, který je nezbytný pro účinné působení kyseliny hyaluronové. Díky tomu je pleť důkladně a dostatečně zásobena vodou, je dlouhodobě hydratovaná a vyzařuje svěžest a krásu. Dehydratací způsobené vrásky jsou opět napraveny. Použití: Nanášejte ráno a večer pod svoji obvyklou péči.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.