Hydratace pokožky jako klíč ke kráse. Nutná je i pro mastnou pleť

Nechcete, aby pleť byla mastná, póry viditelné a známky únavy patrné? Abyste měla pleť bez výše uvedených příznaků stárnutí, je třeba jediné. Naučit se kouzlit s přípravky Orlane. Jsou tu pro vás.

Je to tak, požadavky na vzhled dokonalé pleti jsou stále vyšší. Kdo se má vyznat v tom, zda používat ten či onen přípravek? Jak dosáhnout toho, aby pleť byla lesklá, ale nevypadala mastně? Působila na pohled i na dotyk sametově? Pokud ale chcete i přesto mít tvář dokonalou, stačí jediné. Zvolit správnou skladbu produktů pro svou pleť. A ano, novinkou je, že primer mezi produkty denní potřeby nepatří. I bez podkladové báze totiž můžete na své tváři vykouzlit dokonalý look přesně podle své volby. Jak na to?

Hydratovat potřebuje každý druh pokožky

Vaše pokožka by měla být především vždy a za všech okolností hydratovaná. A pozor, hydratovat potřebuje i pokožka, která je mastná nebo rychle se mastící. Každá pleť potřebuje ve svých sférách udržovat vodu, protože jakmile ji nemá, vadne. Jak na výběr denního krému? Je-li vaše pleť sušší, sáhněte po hutnějším denním krému, smíšená pleť vyžaduje kombinaci hydratačního oleje a hydratačního gelu. Na sušší partie pak vyživující přípravky, na mastnější zóny ideálně aplikujte hydrataci bez dalších složek. Oční krém aplikujte za všech okolností a nikdy nezapomínejte na důkladné odlíčení. Náš tip: Přípravky nikdy nerozmazávejte do ztracena, ale do pokožky je výhradně vklepávejte. Lépe vytvoříte ochrannou vrstvu, podklad pro další dekorativní kosmetiku.

Tipy, které musíte vyzkoušet:B21 Extraordinaire Oční krém – 15 ml/2990 Kč

Okolo očí je pleť třikrát až pětkrát tenčí než v jiných obličejových partiích. Navíc neobsahuje mazové žlázy, v důsledku čehož je mnohem náchylnější k dehydrataci a předčasnému stárnutí. Obsahuje také méně kolagenu a krev i lymfa v ní cirkulují daleko pomaleji. B21 Extraordinaire Oční krém resetuje díky komplexu Youth Reset Komplex® buňky, a tím zcela odstraňuje příčiny jejich špatného fungování. Dochází naopak k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Zvyšuje hustotu pleti, obnovuje její pevnost a elasticitu. Rozjasňuje pohled, ale i celkový výraz tváře, působí proti otokům a tmavým kruhům. Lze jej používat v jakémkoli věku a je vhodný pro každý typ pleti. Použití: Aplikujte ráno nebo večer na oblast očních kontur. Můžete ho nanést rovněž pod krém na oční kontury z dalších řad kosmetické značky Orlane, jako jsou Fermeté, Anti-Fatigue nebo Antirides Extreme.

Super Hydratant Light krém – 50 ml/3190 Kč

Hydratant Light krém značky Orlane je inovativním kosmetickým produktem s neodolatelně lehkou, a přitom intenzivní hydratační texturou. Hydratuje pleť, přispívá k regeneraci buněk, viditelně omlazuje pleť, distribuuje vodu přesně do stavu optimální hydratace pleti. Nový přípravek cíleně řídí produkci hydratačních molekul pleti a podporuje obnovu buněk. Výtažky z vodních rostlin v něm obsažené pomáhají zachytit, udržet a znovu distribuovat vodu.

Použití: Nanášejte ráno a večer. Můžete aplikovat samostatně nebo na sérum.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.