Jak pečovat správně o oční okolí a předejít vráskám?

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Všem, kdo chtějí sofistikovaně pečovat o svou krásu a zvolit si rychlost stárnutí podle vlastního rozhodnutí. Jak se stavíte k očním vráskám vy?

Pokožka v okolí očí je velice citlivá, neboť je jemná a během dne je neustále v pohybu – ať už se mračíte, smějete, jste rozzlobená nebo šťastná. Na emocích nezáleží, prozrazují vás vaše oči. A právě neustálý pohyb dává vzniknout jemným vějířovým vráskám v okolí očí již po dvacátém roku věku. Je proto žádoucí a důležité rozvoji vrásek předcházet a eliminovat jejich vznik. Vhodně zvoleným krémem, obličejovou jógou, pravidelným nošením slunečních brýlí.

Okolo očí je pleť třikrát až pětkrát tenčí než v jiných obličejových partiích. Navíc neobsahuje mazové žlázy, v důsledku čehož je mnohem náchylnější k dehydrataci a předčasnému stárnutí. Obsahuje také méně kolagenu a krev i lymfa v ní cirkulují daleko pomaleji. V případě, že pokožka nemá dostatek živin, vzniká na místě vlásečnicová vráska, která se postupně prohlubuje v rýhu, kterou určitě na odiv stavět nechcete. Dermatologové varují, že pokožka v okolí očí je velice citlivá. S přibývajícím věkem ztrácí bez dostatku živin schopnost regenerace. Jednoduše řečeno – je třeba mazat se správnými přípravky, jen tak omládnete o deset let, případně i zastavíte tolik nechtěné stárnutí.

Tipy pro péči o pokožku kolem očí od značky Orlane:

Antirides Extreme Oční krém

Extrémně účinná novinka pro oční okolí. Jednoduše a efektivně zbavuje vrásek, projasňuje pohled. Za jediný týden aplikace je možno vidět výsledek. Pleť je zpevněná, vypnutá, a právě aplikace tohoto přípravku je také prevencí vzniku a rozvoje dalších jemných vějířků vrásek kolem očí.

Péče na vrásky očního okolí obsahuje unikátní látku Memoxyle®, která bojuje proti vzniku vrásek. Obsahuje rovněž rostlinný bioenergetický komplex, který vyhlazuje povrch pleti. Viditelně ji zpevňuje, tonizuje a rozjasňuje.

Použití: Nanášejte ráno a večer a jemným poklepáním zapracujte kolem očních partií.

B21 Extraordinaire Oční krém

Jedinečná péče o oční kontury, která resetuje buňky, kompletně regeneruje a viditelně omlazuje výraz celé tváře, potlačuje otoky a eliminuje tvorbu tmavých kruhů pod očima.

B21 Extraordinaire Oční krém resetuje díky komplexu Youth Reset Komplex® buňky, a tím zcela odstraňuje příčiny jejich špatného fungování. Dochází naopak k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Zvyšuje hustotu pleti, obnovuje její pevnost a elasticitu. Rozjasňuje pohled, ale i celkový výraz tváře, působí proti otokům a tmavým kruhům. Lze jej používat v jakémkoli věku a je vhodný pro každý typ pleti.

Použití: Aplikujte ráno nebo večer na oblast očních kontur. Můžete ho nanést rovněž pod krém na oční kontury z dalších řad kosmetické značky Orlane, jako jsou Fermeté, Anti-Fatigue nebo Antirides Extreme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.