Jak připravit pleť na jaro? Udělejte si plán a vyhněte se unavené pleti

Na přelomu zimy a jara je pleť vždy vzhledově nejunavenější, nemá dostatek vitamínu D. Celkové vyčerpání organismu po dlouhém období tmy a chladu se projevuje primárně právě na pokožce. Co dělat, aby tomu tak nebylo?

Je velkou chybou myslet si, že s příchodem jara se můžete o svou pleť přestat starat. Naopak, střídání sezon vede k tomu, že je pokožka unavená a potřebuje efektivně a rychle dostat zpět do kondice. Stejně jako se jarní únava projevuje na vaší fyzičce a výkonu, propisuje se také do vrásek kolem očí, kruhů pod očima, vysoušení pokožky a dalších projevů, které signalizují, že je stávající péče nedostatečná, případně že nastává čas na změnu.

Jak pleť připravit na jaro?

  • S přicházejícími teplejšími dny si zvolte kvalitní pleťový krém s dostatečnými hydratačními schopnostmi, nezapomínejte na kontrolu SPF zvoleného přípravku a v neposlední řadě můžete vsadit na koncentráty, které obratem dodají pleti látky, které tak nutně potřebuje.
  • Vhodné je využívat přípravky s dostatečným množstvím kolagenu, díky němu bude pleť prozářená a kypící zdravím.
  • Pokud máte pleť vysušenou, kromě kosmetických produktů věnujte pozornost také tomu, co jíte. A dodržujte pravidelný pitný režim.
  • V této sezóně můžete také vsadit na pleťové olejíčky, které pleť perfektně zklidňují, a zároveň podporují regeneraci a hojivé procesy v pokožce.
  • Vyberte si sama, jak rychle chcete stárnout. Pokud volíte ubírání plynu, propojte zdravý životní styl s přípravky a péčí Orlane. Výsledek bude jedinečný.

Tipy pro vás, které musíte zkusit:

Super Hydratant krém

Program Hydratation-Nutrition (hydratace a výživa) zajišťuje obnovu rovnováhy vody v buňkách. Dokáže uspokojit i tu nejžíznivější pleť. Dehydrovaná pleť působí unaveným, povadlým dojmem, chybí jí vitalita a pružnost. Zralá pleť je k dehydrataci náchylnější. Pleťová koncentrovaná péče je zárukou dostatečné hydratace, která tvoří základ pro pružnou, mladou a krásnou pleť. Jde o jedinečný způsob hydratace pro všechny typy pleti, přípravek se podílí na regulaci hydratace i její optimalizaci, díky tomu je pleť pružnější jemnější a vypadá mladě a vitálně. Použití: Používejte ráno i večer na důkladně vyčištěnou pleť.

Antifatigue Absolute Polyactive krém

Je prokazatelné, že díky světelné terapii lze obnovit činnost genů podporujících efektivní zmírňování tvorby vrásek a vizuálně starší pokožky. Antifatigue Absolute Polyactive krém na unavenou pleť je inspirován právě touto světlenou terapií. Krém obsahuje výtažek z kořene stromu lindera, který má pozitivní efekt, podobně jako světelná terapie. Ženšen ve spojení s výtažkem z ginkgo biloby, stromu dlouhověkých, odplavuje toxiny a podporuje mikrocirkulaci. Bio-Energic komplex pleť energizuje, hydratuje a zpevňuje. Krém inspirovaný světelnou terapií přináší ve své vylepšené verzi ještě více energie pro unavenou pleť. Už velmi brzo po aplikaci revitalizuje unavenou pokožku, obnovuje mladistvý vzhled, vyplňuje vrásky a je prvním krokem k zabránění projevů stárnutí. Pomáhá vyplavovat toxiny, harmonizuje biorytmy uvnitř buněk. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno pro dodání energie i večer pro obnovu pleti. Aplikujte na důkladně vyčištěnou pleť.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.