Nepodceňujte v zimě péči o rty: Soutěž o balíčky plné balzámů

Zima dokáže být půvabná, ale může zanechat jizvy na naší kráse. Mráz a studený vítr umí nadělat velkou neplechu především s našimi rty. Dopřejte jim péči, kterou potřebují, a zapojte se do soutěže, ve které čtyři z vás mohou vyhrát balíček s ochrannými a pečujícími balzámy na rty.

Kůže na nich je velmi křehká a tenká, a proto také velmi citlivá. Studený vzduch v zimě rty vysušuje, a ty potom praskají. Je proto důležité o ně v tomto období pečovat více než v jiných měsících.

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte balíček s balzámy na rty Blistex. Většina těchto produktů je bezbarvá, takže je vhodná skutečně pro všechny, včetně mužů.

Každý balíček obsahuje:

Balzám MedPlus® v kelímku, který díky eukalyptu, mentolu a kafru zaručuje okamžitou úlevu a zklidnění podrážděné kůže rtů. Balzám má chladivý účinek a hydratuje suché a popraskané rty. Je to první záchrana, pokud si už nevíte rady.

Lip Balzám, který ulevuje od bolesti při výskytu oparů. Je vhodný i na rty popálené od slunce, okamžitě uleví popraskaným a podrážděným rtům a dlouhodobě je hydratuje.

První máslový balzám na rty v tyčince Triple Butters s ochranným faktorem 15. Obsahuje tři druhy másel – bambucké, které má vysoký hydratační účinek, mangové, bohaté na antioxidanty a vitaminy A, C a E a tucuma, jež dodává rtům na jemnosti.

Raspberry Lemonade Blast® – osvěžující balzám, který vám díky malinovým tónům ve spojení s klasickou citronovou limonádou připomene vůni léta.

Modrý Bliss Flip™ ultra moisturizing – módní balzám na rty, který obsahuje bambucké máslo a voní po broskvích a borůvkách.

Chcete vyhrát jeden ze čtyř balíčků plných pečujících balzámů na rty Blistex? Zapojte se do naší soutěže a může být váš! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku.

Soutěž byla ukončena.

Výherci:

Pavla Musil, Blansko

Josef Jaroš, Žďár nad Sázavou

Markéta Dohnalová, Vítkov

Michal Kmínek, Odrovice

Herní řád najdete zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.