Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Nepodceňujte v zimě péči o rty: Soutěž o balíčky plné balzámů

Zima dokáže být půvabná, ale může zanechat jizvy na naší kráse. Mráz a studený vítr umí nadělat velkou neplechu především s našimi rty. Dopřejte jim péči, kterou potřebují, a zapojte se do soutěže, ve které čtyři z vás mohou vyhrát balíček s ochrannými a pečujícími balzámy na rty.
Vydáno: 24.01.2019
Nepodceňujte v zimě péči o rty: Soutěž o balíčky plné balzámů
Autor: iStock Nepodceňujte v zimě péči o rty: Soutěž o balíčky plné balzámů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kůže na nich je velmi křehká a tenká, a proto také velmi citlivá. Studený vzduch v zimě rty vysušuje, a ty potom praskají. Je proto důležité o ně v tomto období pečovat více než v jiných měsících.

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte balíček s balzámy na rty Blistex. Většina těchto produktů je bezbarvá, takže je vhodná skutečně pro všechny, včetně mužů.

Každý balíček obsahuje:

Balzámy na rty
Autor: archiv značky Balzámy na rty

Balzám MedPlus® v kelímku, který díky eukalyptu, mentolu a kafru zaručuje okamžitou úlevu a zklidnění podrážděné kůže rtů. Balzám má chladivý účinek a hydratuje suché a popraskané rty. Je to první záchrana, pokud si už nevíte rady.

Lip Balzám, který ulevuje od bolesti při výskytu oparů. Je vhodný i na rty popálené od slunce, okamžitě uleví popraskaným a podrážděným rtům a dlouhodobě je hydratuje.

První máslový balzám na rty v tyčince Triple Butters s ochranným faktorem 15. Obsahuje tři druhy másel – bambucké, které má vysoký hydratační účinek, mangové, bohaté na antioxidanty a vitaminy A, C a E a tucuma, jež dodává rtům na jemnosti.

Raspberry Lemonade Blast® – osvěžující balzám, který vám díky malinovým tónům ve spojení s klasickou citronovou limonádou připomene vůni léta.

Modrý Bliss Flip™ ultra moisturizing – módní balzám na rty, který obsahuje bambucké máslo a voní po broskvích a borůvkách.

Chcete vyhrát jeden ze čtyř balíčků plných pečujících balzámů na rty Blistex? Zapojte se do naší soutěže a může být váš! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. 

Soutěž byla ukončena. 

Výherci: 

Pavla Musil, Blansko

Josef Jaroš, Žďár nad Sázavou

Markéta Dohnalová, Vítkov

Michal Kmínek, Odrovice

Herní řád najdete zde.

Článek je zařazen v: soutěž, rty, balzám, balzám na rty, popraskané rty
Reklama