Orlane: Jedničky pro vaši pleť. Aneb už máte nejprodávanější produkty značky, která pleti skutečně rozumí?

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Všem, kdo chtějí sofistikovaně pečovat o svou krásu a zvolit si rychlost stárnutí podle vlastního rozhodnutí. Přestože si můžete nechat sestavit plán péče na míru, je dobré mít po ruce nejoblíbenější produkty značky Orlane. Které to jsou a proč?

Každá značka má svou hitparádu. Produktů, které jsou zákaznicemi nejoblíbenější, třeba proto, že jsou tradiční. Což ovšem neznamená, že nejsou inovativní. Kterým produktům jsou věrné klientky Orlane a z jakého důvodu? Jsou to tělová mléka, sprchové gely, dekorativní kosmetika nebo snad něco jiného?

Díky mnohaletým odborným farmaceutickým výzkumům, které Orlane neustále provádí, je zřejmé, že vítězným by mohl být kterýkoli produkt z portfolia značky. Přesto si zákaznice našly cestu k těm, které vám rádi nově představíme. Jde o klasiku značky B21 – sérum, Hydralane SOS Double hydratační krém, který zpevňuje kontury díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové a v neposlední řadě je velice oblíbená Orlane Body SOS zeštíhlující péče. Protože zpevňuje paže, bříško a další místa ženského těla. Ale podrobněji. Máme pro vás přehled toho, co zmínění favorité umí a proč byste je měla vyzkoušet.

B21 Extraordinaire Sérum – 30 ml/5490 Kč

Orlane B21 Extraordinaire Sérum pro restart mládí znatelně redukuje všechny známky stárnutí: hlubší vrásky a nežádoucí tmavé skvrny viditelně mizí, pleť je zpevněná, hydratovaná, svěží a rozjasněná. Restartuje buňky a odstraní jejich špatné fungování, díky tomu dojde k obnově energie pleti a podstatných funkcí, zvýší se tak hustota a mladistvý vzhled. Texturou sérum připomíná krém, lehkostí fluid a účinností sérum. Stěžejní aktivní látka tohoto přípravku Youth Reset® komplex synergicky působí na hlavní projevy stárnutí. Aktivuje v pleti samoregulační procesy a poskytuje buňkám více času na regeneraci, díky čemuž se prodlužuje jejich život. Posouvá nazpět buněčné hodiny. Přesně 21 aminokyselin z kmenových buněk irisu bledého se podílí na obnově hustoty, elasticity a jemnosti pleti. Ozdravuje ji a navrací jí mladistvý vzhled. Použití: Aplikuje se jako kúra – ať už samostatně nebo pod krém. Je možné ho použít i v blízkosti očního okolí, a vyhlazovat tak vějířkovité vrásky kolem očí.

Orlane Body SOS zeštíhlující péče – 200 ml/1340 Kč

Jedinečná záchrana pro pokožku celého těla. V jediném balení. Pravidelná aplikace přípravku remodeluje postavu, vyhlazuje a zpevňuje, redukuje celulitidu. Zmenšuje obvod kritických partií. Jde o vysoce koncentrovaný produkt s obsahem mořské řasy a esenciálních olejů, které rozpouští a odstraňují tukové buňky. Viditelnou redukci tukové tkáně můžeme pozorovat již za dva týdny. Zpevňuje a vyhlazuje stehna a zadeček, lichotivě tvaruje křivky postavy. Kýžené výsledky jsou nejen viditelné, ale můžete si je i přeměřit. Po 28 dnech pravidelného používání se zmenší obvod stehen až o 2,5 cm a obvod kolene až o 2 cm. Použití: Dlouhými krouživými pohyby vmasírujte péči do pokožky, aplikujte každý den.

Hydralane SOS Double hydratační krém – 2x 19ml/1490 Kč

Rychlá hydratace díky jedinému přípravku. Hloubková a efektivní výživa díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové. Díky němu dochází k okamžité hydrataci pleti, zpevnění kontur a pleť je vitální na první pohled. Složení přípravku je skvělým řešením pro pobyt v náročných klimatických podmínkách. Díky různě velkým molekulám kyseliny hyaluronové je pleť vyživena nejen na povrchu, ale i v hlubokých vrstvách kůže. Přidáním jojobového a koriandrového oleje do krému je zajištěna 24hodinová hydratace. Kombinace olejů s krémem způsobí zadržování vlhkosti uvnitř pleti. Použití: V tenké vrstvě naneste ráno i/nebo večer na důkladně odlíčený obličej a jemnými krouživými pohyby zapracujte do pokožky. Vyhněte se oblasti kolem očí, na ty použijte některý z očních krémů Orlane.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.