Móda a krása

11. prosince 2018 10:00

Martina Čerňanská

Recept na věčné mládí? Designérka Lure HSU ho zná. Je jí totiž 43 let!

Také občas potkáte nějakou ženu a říkáte si, jak je možné, že vypadá tak mladě? Tak až si prohlédnete fotky designérky Lure HSU, nebudete doslova věřit vlastím očím.

Při pohledu na Lure Hsu z Tchaj-wanu si řeknete, že tato dívka vypadá jako panenka. Ale když vám řekneme, že je jí 43 let, jsme si téměř jistí, že nám nebudete věřit. Ale je to tak. Této designérce a blogerce je opravdu tolik!

A dokonce prozradila svůj recept na věčné mládí:

"Klíčem je hydratace zvenčí i zevnitř! Dokáže napravit nejrůznější projevy stárnutí a problémy pleti. Kromě toho není dobré nadměrně vystavovat pokožku slunci, a když jdu ven, vždy se předem natřu ochranným faktorem."

Tato pravidla asi všechny známe, mnoho z nás je dokonce dodržuje, ale přiznejme si, že jen výše uvedené nestačí. Co je totiž zásadní, jsou geny. Ve videu můžete vidět i Lureinu maminku a sestru – a je to pohled opravdu neuvěřitelný.

Komu z vás by se líbilo vypadat po čtyřicítce takto?

Sdílejte článek
Štítky Tchaj-wan

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.