Ruce, dekolt a krk. Jak se o ně starat a zabránit předčasnému stárnutí?

Pečujete o sebe opravdu důkladně, možná ale děláte stejnou chybu jako tisíce dalších žen. Nevěnujete dostatečnou pozornost místům, která váš věk prozradí.

O jaké partie jde? O hřbety rukou, dekolt a krk. Můžete se o sebe starat sebelépe, ale v okamžiku, kdy zapomenete právě na tyto oblasti a nedáte jim speciální péči, kterou si zaslouží, si koledujete o vyzrazení svého skutečného věku. Jak zabránit tomu, aby právě výše zmíněné spolupracovalo s vaším plánem stárnout co nejpomaleji a věk zásadně neprozrazovalo? Vlivem přirozeného procesu stárnutí, okolního prostředí, ale také třeba kvůli nevhodným pozicím během spánku se na pleti objevují vertikální vrásky. Pleť v těchto místech ochabuje rychleji než v obličeji, ztrácí svoji hustotu a rysy kolem brady se rozostřují. Na křehké epidermis se objevují pigmentové skvrny, které přesně prozrazují váš věk. Pokud to tak nechcete, zkuste tipy Orlane!

B21 Extraordinaire Sérum krk a dekolt

Nejpokročilejší péče proti stárnutí, pro vyhlazení, zpevnění a tonizaci krku a dekoltu. Jemná krémová konzistence se zázračnou silou séra pokožku téměř okamžitě vypne, vyhladí a zpevní. Pozitivně působí na dlouhověkost buněk, hloubkově regeneruje, vylepšuje vnitřní složení. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer. Pomalými a jemnými pohyby sérum zapracujte do pokožky. Pohyb provádějte od dekoltu a postupujte směrem nahoru k bradě.

Super Hydratant Sérum

Účinně vyhlazuje a dokonale vyplňuje vrásky. Napravuje již poškozenou pleť a vrací jí zdravý a mladistvý vzhled. Stimuluje přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové, vyplňuje vrásky způsobené dehydratací, optimalizuje pronikání vody do pokožky. Hydratační sérum reaktivuje klíčový receptor hydratace, tzv. CD44, který je nezbytný pro účinné působení kyseliny hyaluronové. Díky tomu je pleť důkladně a dostatečně zásobena vodou, je dlouhodobě hydratovaná a vyzařuje svěžest a krásu. Dehydratací způsobené vrásky jsou opět napraveny. Použití: Nanášejte ráno a večer pod svoji obvyklou péči.

Antirides Extreme Sluneční sérum

Denní anti-aging sérum na obličej, krk a dekolt ochraňuje zralejší pleť před stárnutím způsobeným UV zářením. Chrání pleť před poškozením UVA a UVB paprsky, zabraňuje vzniku nežádoucích pigmentových skvrn, brání před slunečním poškozením a vysušením, tlumí zánětlivé reakce. Lze jej aplikovat celoročně právě proto, že zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Ve slunečním anti-aging séru je mimo jiné obsažen jasmínový komplex pro podporu obranyschopnosti pleti a zachycení volných radikálů z UVA, UVB a infračerveného záření. Dále pak komplex B21 Bio-Energic, který je zdrojem energie nezbytné pro nápravu, hydrataci a kompenzaci pleti vysušené slunečním zářením. Zklidňuje ji a regeneruje. Vitaminový komplex (B1, B2, B12, B5 a B3) se podílí na obnově a revitalizaci pleti, navíc zvyšuje její elasticitu. Použití: Používejte ráno buď samostatně, nebo před aplikací pleťového krému, popřípadě můžete s krémem smíchat. Vhodné i jako péče po opalování pro regeneraci pleti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.