S vráskami si umíte poradit, ale jak se zbavit stresu ve tváři?

Kosmetická značka Orlane nabízí jedinečná řešení. Všem, kdo chtějí sofistikovaně pečovat o svou krásu a zvolit si rychlost stárnutí podle vlastního rozhodnutí. Pokud potřebujete eliminovat vrásky v obličeji, vsaďte na řadu Antirides a zjistíte, že změnu věku v občanském průkaze sice nezastavíte, nikdo vám jej ale z tváře nevyčte.

Dříve nebo později, vráskami se začne zabývat každá žena. I ta, která chce stárnout přirozeně a nepodlehla trendu výplní, přesto má ale pocit, že by mohla maličko zpomalit na tempu, kterým jí vrásky od smíchu a sluníčka přibývají. Je to snadné, pokud víte, že existuje perfektní řada Antirides značky Orlane, která je unikátním řešením obtíží, se kterými se dřív nebo později bude potýkat každá žena – a také muž.

Proč jsou přípravky řady Antirides tak úspěšné v boji s projevy stárnutí?

Speciální program na vrásky Antirides Extreme s patentovanou látkou Mémoxyle® působí na buněčnou paměť a pomáhá navrátit pleti mladistvé vzezření. Nová generace výrobků kosmetické značky Orlane na vrásky stimuluje nápravu epidermu. Zásadní roli při tom hraje objev unikátní látky Mémoxyle®, která dokáže přímo ovlivnit mezibuněčnou komunikaci a tím působit na obnovu pleti a prodloužit její mládí. Jedná se o komplex látek stimulujících nebo nahrazujících cytokiny, což jsou buňky, které předávají pleti informaci, aby se regenerovala.

Vyzkoušejte produkty, které vám pomohou cítit se skvěle:

Antirides Extreme Repulpante krém

Extrémně účinná péče v boji proti hlubokým vráskám a povadlé pleti, která regeneruje pleť, zpevňuje kontury obličeje, celkově omlazuje, bojuje i s hluboko usazenými vráskami.

V extrémní vyhlazující péči na vrásky je obsažen koncentrát z černého čaje, komplex Mémoxyle® a B21 Bio-Energic. Svou konzistencí je to hutný bílý krém. Použití: V tenké vrstvě aplikujte ráno a večer a jemnými krouživými pohyby zapracujte v oblasti obličeje a krku.

Antirides Extreme Oční krém

Extrémně účinná novinka pro okolí očí. Jednoduše a efektivně zbavuje vrásek a projasňuje pohled. K viditelnému omlazení dochází za jediný týden, pleť je zpevněna, pokožka kolem očí vypjata, vrásky eliminovány, pleť tonizována. Použití: Nanášejte ráno a večer a jemným poklepáním zapracujte kolem očních partií.

Antirides Extreme Krém na kontury rtů

Krém na rty, speciálně koncipovaný proti stárnutí, disponuje unikátními optickými receptory, které okamžitě zneviditelní vrásky.Omlazuje pokožku, snižuje viditelnost vrásek a hloubkově vyživuje. Obsahuje optické receptory, které jsou výtečnými pomocníky při snižování viditelnosti již existujících vrásek. Použití: Aplikujte ráno a večer nebo kdykoliv během dne pod rtěnku. Lze jej použít také jako masku v silnější vrstvě na noc. Ráno po probuzení budou vaše rty krásně hladké a plnější.

Sdílejte článek
Štítky kosmetika stres krása stárnutí péče o pleť Orlane

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.