Soutěž s Gabriellou Salvete: Balíček plný novinek jen pro vás

Gabriella Salvete v poslední době „útočí“ na český trh s mnoha novinkami. Její kvalitní dekorativní kosmetika je neustále doplňována o nové kousky. Šok věrní zákazníci zažili, když Salvete přišla se sprchovou a pleťovou kosmetikou. Jistě vás napadá otázka, co je to asi za novinky. Proto se teď pohodlně usaďte a dovolte, abychom vám novinky pleťové a sprchové kosmetiky představili. A o balíček plný novinek si můžete i zasoutěžit.

Domácí lázně snadno a rychle

Těsně před koncem minulého roku začala Salvete pomalu odkrývat své černé koně ve sprchové a tělové kosmetice. Jsou jimi kolekce dámských, pánských a dětských sprchových gelů. Pro dámy máme tři různé vůně: Romantic Rose, Raspberry Sweet Mint a Cream Olive. Tyto sprchové gely velmi jemně a příjemně voní, pokožku hydratují a mají zklidňující účinky. Pro pány Gabriella sáhla do velmi praktické kapsy s nápady. Představila totiž sprchové gely 3v1 vhodné k použití na tělo, vlasy i obličej. Děti jistě potěší barevný design a složení, které neštípe, v podání jahodové princezny pro holčičky a astronauta pro chlapce.

K lázním patří odpočinek!

Jako nedílnou součást odpočinku mnohé ženy považují pleťové masky a s tím spojenou péči o pleť. Proto Salvete přichází hned s několika druhy pleťových masek – plátýnkové masky, gelové oční masky, krémové masky, plátýnkové masky na nohy a ruce. Mají nejrůznější vůně a účinky, např. kolagenová plátýnková maska s anti-aging účinkem nebo Dragon Fruit Sheet Mask pro rozjasnění a osvěžení pleti.

Pro milovníky horkých lázní a koupelí přichází Gabriella s šumivými bombami do koupele a koupelovými solemi. Je nutno zdůraznit, že ani tentokrát nezapomíná na děti a šumivé bomby nabízí ve dvou dětských verzích– třešeň a borůvka. Složení šumivých bomb je šetrné k citlivé dětské pokožce a z koupele pro dítě udělají velmi jedinečný a nevšední zážitek.

Pozor, soutěž!

O balíček plný novinek od Gabriella Salvete si můžete zasoutěžit. Stačí si pozorně přečíst článek a poté odpovědět na soutěžní otázku ZDE.

Nápovědu najdete na europarfemy.cz.

Hrajeme o tři balíčky. Každý balíček v hodnotě 1 000 Kč obsahuje 22 novinek od značky Gabriella Salvete (např. pleťové masky, sprchové gely, koupelové bomby a soli apod.).

Herní řád ZDE.

Sdílejte článek
Štítky kosmetika soutěž Gabriella Salvete

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.