zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Soutěž s Gabriellou Salvete: Balíček plný novinek jen pro vás

Soutěž s Gabriellou Salvete
Autor: archiv Gabriella Salvete Soutěž s Gabriellou Salvete
Reklamní sdělení , Vydáno: 26.04.2021
Gabriella Salvete v poslední době „útočí“ na český trh s mnoha novinkami. Její kvalitní dekorativní kosmetika je neustále doplňována o nové kousky. Šok věrní zákazníci zažili, když Salvete přišla se sprchovou a pleťovou kosmetikou. Jistě vás napadá otázka, co je to asi za novinky. Proto se teď pohodlně usaďte a dovolte, abychom vám novinky pleťové a sprchové kosmetiky představili. A o balíček plný novinek si můžete i zasoutěžit.

reklama

Domácí lázně snadno a rychle

Těsně před koncem minulého roku začala Salvete pomalu odkrývat své černé koně ve sprchové a tělové kosmetice. Jsou jimi kolekce dámských, pánských a dětských sprchových gelů. Pro dámy máme tři různé vůně: Romantic Rose, Raspberry Sweet Mint a Cream Olive. Tyto sprchové gely velmi jemně a příjemně voní, pokožku hydratují a mají zklidňující účinky. Pro pány Gabriella sáhla do velmi praktické kapsy s nápady. Představila totiž sprchové gely 3v1 vhodné k použití na tělo, vlasy i obličej. Děti jistě potěší barevný design a složení, které neštípe, v podání jahodové princezny pro holčičky a astronauta pro chlapce.

Sprchové gely Gabriella Salvete
Autor: archiv Gabriela Salvete Sprchové gely Gabriella Salvete

K lázním patří odpočinek!

Jako nedílnou součást odpočinku mnohé ženy považují pleťové masky a s tím spojenou péči o pleť. Proto Salvete přichází hned s několika druhy pleťových masek – plátýnkové masky, gelové oční masky, krémové masky, plátýnkové masky na nohy a ruce. Mají nejrůznější vůně a účinky, např. kolagenová plátýnková maska s anti-aging účinkem nebo Dragon Fruit Sheet Mask pro rozjasnění a osvěžení pleti.

Pleťové masky Gabriella Salvete
Autor: archiv Gabriella Salvete Pleťové masky Gabriella Salvete

Pro milovníky horkých lázní a koupelí přichází Gabriella s šumivými bombami do koupele a koupelovými solemi. Je nutno zdůraznit, že ani tentokrát nezapomíná na děti a šumivé bomby nabízí ve dvou dětských verzích– třešeň a borůvka. Složení šumivých bomb je šetrné k citlivé dětské pokožce a z koupele pro dítě udělají velmi jedinečný a nevšední zážitek.

Šumivé bomby do koupele Gabriella Salvete
Autor: archiv Gabriella Salvete Šumivé bomby do koupele Gabriella Salvete

Pozor, soutěž!

O balíček plný novinek od Gabriella Salvete si můžete zasoutěžit. Stačí si pozorně přečíst článek a poté odpovědět na soutěžní otázku ZDE.

Nápovědu najdete na europarfemy.cz.

Soutěž Gabriella Salvete
Autor: archiv Gabriella Salvete Soutěž Gabriella Salvete

Hrajeme o tři balíčky. Každý balíček v hodnotě 1 000 Kč obsahuje 22 novinek od značky Gabriella Salvete (např. pleťové masky, sprchové gely, koupelové bomby a soli apod.).

Herní řád ZDE

reklama

Související témata: Gabriella Salvete , soutěž , kosmetika

reklama

Přečtěte si také

reklama