Soutěžte o voucher na luxusní kosmetické ošetření!

Po otevření obchodů a služeb si konečně můžete dopřát luxusní pleť! Soutěžte o kosmetické ošetření v INSTITUTU Orlane Praha v hodnotě 2 950 korun českých. Čeká vás devadesát minut v nebi s luxusní kosmetikou Orlane.

INSTITUT Orlane Praha přináší do České republiky komplexní nabídku kosmetických produktů Orlane, které patří k francouzské haute cosmetique. Kromě kvalitních značkových výrobků, najdete v nabídce také vysoce efektivní tělová a kosmetické ošetření.

Soutěžte o devadesát minut v kosmetickém nebi

Ošetření pleti poskytuje trvalou a hlubokou revitalizaci všech životně důležitých funkcí pokožky s využitím nejnovějších postupů revitalizace pleti: z pokožky se odvádějí toxiny, pleť se čistí, zvlhčuje, zpevňuje, okysličuje, vyživuje, zjemňuje a uvolňuje. Procedura trvá 90 minut a skládá se z manuálních technik a ošetření pomocí speciálních přístrojů, které zlepšují a prodlužují výsledný efekt.

Jak soutěžit o voucher z Institut Orlane Praha?

  • Sledujte profily @institut_orlane_prague a @orlane_cz_sk
  • Označte 2 lidi, kterým by výhra mohla udělat také radost
  • Pro vyšší šance můžete tento příspěvek přesdílet ve stories.⠀⠀⠀⠀⠀
  • Soutěž začíná od pondělí 3. května, vítěz bude vylosován v pátek 7. května na zmíněných Instagramech.
  • Více se dozvíte tady
Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.