Móda a krása

13. března 2021 02:00

Petra Kloidová

Starejte se správně o své kosmetické přípravky. Odmění se delší trvanlivostí a větším účinkem

Rady a tipy, jak pečovat o kosmetiku, máte jistě v malíčku. Na druhou stranu, stojí za to občas si je připomenout. Luxusní kosmetika Orlane myslí i na to, aby fungovala co nejdéle.

Ideální je vybírat si takovou kosmetiku a přípravky, které nemůžete znehodnotit častým používáním. Odborníci se shodují na tom, že správně balená kosmetika, které rázem prodloužíte trvanlivost, je taková, do které se nedá sáhnout prsty. I když se snažíte sebevíc, na rukou neustále ulpívají bakterie i látky, které mohou zrychlit kazivost přípravku. Proto, pokud chcete mít jistotu, že si na pokožku nanášíte jen dokonalé přípravky bez přidaných bakterií a virů, používejte takovou kosmetiku, která je v balení s pumpičkou, má špachtličku, případně je balena do skleničky s lékařským kapátkem.

Nebojte se, i produkty s výše uvedenými názvy mohou vypadat na vašem toaletním stolku skvěle. Buď s nádechem retro, protože lékařská kapátka se používala už na počátku boomu dámské pěsticí kosmetiky, nebo naopak futuristicky.

Příklady přípravků Orlane, které vám budou sloužit skvěle po celou dobu deklarované trvanlivosti bez rizika znehodnocení obsahu, najdete zde:

Přípravek v balení s pumpičkou: B21 Extraordinaire Sérum

Orlane B21 Extraordinaire Sérum pro restart mládí znatelně redukuje všechny známky stárnutí: hlubší vrásky a nežádoucí tmavé skvrny viditelně mizí, pleť je zpevněná, hydratovaná, svěží a rozjasněná. Restartuje buňky a odstraní jejich špatné fungování, obnovuje energii pleti a její podstatné funkce, zvyšuje hustotu pleti a mladistvý vzhled pokožky. Texturou připomíná krém, lehkostí fluid, účinností sérum.

Stěžejní aktivní látky: Youth Reset® komplex synergicky působí na hlavní projevy stárnutí. Aktivuje v pleti samoregulační procesy a poskytuje buňkám více času na regeneraci, díky čemuž se prodlužuje jejich život. Posouvá nazpět buněčné hodiny. Přesně 21 aminokyselin z kmenových buněk irisu bledého se podílí na obnově hustoty, elasticity a jemnosti pleti. Ozdravuje ji a navrací jí mladistvý vzhled. Použití: Aplikuje se jako kúra, ať už samostatně nebo pod krém. Je možné ho použít i v blízkosti očního okolí, a vyhlazovat tak vějířkovité vrásky kolem očí.

Přípravek se štětečkem: Creme Royal Pleťová Maska

Zlatá maska Orlane Creme Royal má jemnou gelovou konzistenci a přináší pleti pocit pohody. Navrací jí ztracený jas, mladistvý vzhled a kompletně a od základu ji revitalizuje. Snoubí se v ní tajemství dlouhověkosti mateří kašičky a zcela mimořádné účinky 24 karátového zlata proti stárnutí. Sofistikovaná technologie umožňuje uvolnit mateří kašičku tak, aby měla pro pleť okamžitý efekt. Uvolňuje se postupně a dlouhodobě díky rostlinným mikronáplastem. Také funguje formou nano-fytosfér, které cíleně posílají aktivní látky hluboko do pleti.

Použití: Aplikuje se jako klasická maska: v silnější vrstvě naneste na obličej a nechte působit 10 minut, poté smyjte tonikem. Lze použít také jako noční péči: naneste v tenké vrstvě, nechte působit přes noc a ráno smyjte tonikem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.