Tipy na Vánoční dárky od Ivany Jirešové

Vánoce jsou tady! Ambasadorka Avon Ivana Jirešová pro vás vybrala neodolatelné novinky a tipy na ty nejkrásnější vánoční dárky, které potěší každého milovníka kosmetiky.

Mrkněte na video nebo na Ivančin výběr toho nejlepšího. Vše zakoupíte snadno a rychle z pohodlí domova na www.avon.cz / www.avon.sk.

Ivanka si zamilovala náš první parfém Faw Away Beyond od Avonu, který koupíte samostatně nebo i v krásném vánočním balení ZDE.

O Ivance se též ví, že má ráda přírodní produkty, z novinek si oblíbila CBD pleťový elixír z řady Distillery.

Z vůní doporučuje krásně zabalené sady, například řadu Attraction nebo nejoblíbenější vůni roku Maxima Icon pro ni a pro něj.

Z dekorativní kosmetiky si u nás snadno vyberete, zvolte například novou paletku očních stínů Glimmering gems nebo novou řasenku pro dokonalé řasy Unlimited Drama.

Dárečky nakupujte samostatně nebo ve zvýhodněných a nádherně zabalených setech na www.avon.cz / www.avon.sk.

Krásné a pohodové svátky a všechno nej nej nej do nového roku, milé dámy!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.