zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Váš skutečný věk prozradí dvě tyto partie. Staráte se o ně?

Připravte svůj dekolt na léto! Zkuste 10 triků pro krásnější výstřih
Autor: istock.com Připravte svůj dekolt na léto! Zkuste 10 triků pro krásnější výstřih
Lenka Nováková , Vydáno: 11.09.2021
Vzpomeňte si na celebrity, které sice mají pleť dokonalou, ovšem výstřih večerní toalety je vždy zaručeně prozradí. Vyzkoušejte séra speciálně pro tyto oblasti a váš věk už nikdy nikdo neuhádne.

reklama

Vzpomeňte si na celebrity, které sice mají pleť dokonalou, ovšem výstřih večerní toalety je vždy zaručeně prozradí. Tomu, aby váš dekolt vypadal skvěle, mohou pomoci zábaly, masky, krémy, cvičení. Problém ale je, že většinu toho ženy zanedbávají. A to je velká chyba. Pořiďte si přípravky, které se stanou nedílnou součástí vaší denní rutiny. Vrásky na krku a v dekoltu totiž vznikají stejným mechanismem jako ty na obličeji. Ne tedy tím, že se smějete, ale mechanickým pokrčením, které se opakuje. A v případě, že nemá pokožka dostatek živin, vzniká na místě vlásečnicová vráska, která se postupně prohlubuje v rýhu, kterou už určitě na odiv stavět nechcete.

Dermatologové varují, že pokožka na krku a dekoltu je stejně jemná a citlivá jako ta na obličeji – a stejně jako ona s přibývajícím věkem ztrácí schopnost regenerace bez dostatku živin. Jednoduše řečeno, v létě nezapomínejte na SPF, v zimě na výživu a věnujte péči o výše zmiňované oblasti stejnou pozornost, jakou věnujete obličeji. Jen tak se vám nikdy nestane, že podle obličeje by lidé kolem vás hádali, že je vám o deset let méně, ale dekolt a krk prozradí nelítostnou pravdu.

Tipy pro váš dekolt i krk:

B21 Extraordinaire Sérum na krk a dekolt 

B21 Extraordinaire Sérum na krk a dekolt Orlane
Autor: Orlane B21 Extraordinaire Sérum na krk a dekolt Orlane

Liftingová péče na krk a dekolt z řady Orlane B21 Extraordinaire je tím nejlepším, co můžete své pleti dopřát. Má pozitivní vliv na dlouhověkost buněk, protože cílí přímo na jejich přirozený potenciál, obnovuje jejich energii a podstatné funkce, jako tomu bylo v mládí. Hloubkově pleť regeneruje, vylepšuje její vnitřní složení a potlačuje všechny znaky stárnutí. Vlivem přirozeného procesu stárnutí, okolního prostředí, ale také třeba kvůli nevhodným pozicím během spánku se na ní objevují vertikální vrásky. Obsahuje jedinečný komplex Youth Reset® s 21 aminokyselinami z irisu bledého, pěstovaného v ekologickém bio zemědělství. Aminokyseliny jsou pro buňky pleti nezbytnou složkou k tvorbě stavebních prvků, jako je kolagen či elastin, a dalších specifických vláken. Tento patentovaný komplex působí na všechny negativní faktory špatného fungování buněk tak, aby zastavil čas. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer. Pomalými a jemnými pohyby sérum zapracujte do pokožky. Pohyb provádějte od dekoltu a postupujte směrem nahoru k bradě.

Fermete sérum – Krk a dekolt 

Fermete sérum – Krk a dekolt
Autor: Orlane Fermete sérum – Krk a dekolt

Speciálně pro péči o tuto velmi jemnou a citlivou oblast bylo vyvinuto zpevňující sérum na krk a dekolt. Je účinným pomocníkem v boji proti ochabování tkání a vyhlazuje povrch kůže. Dokáže ochránit proti volným radikálům, stimulovat buněčnou energii, ale také regeneruje, zjemňuje a hydratuje. Působí totiž až do hloubky tkáně, a to díky svému unikátnímu zahřívacímu efektu pro termální remodelaci. Struktura vaší pleti se stane hutnější a kontury obličeje zřetelně pevnější. Pleť zanechává po ošetření svěží a hebkou jako satén. Nevytváří mastný povrch ani bílé skvrny. Sérum na zpevnění krku a dekoltu obsahuje komplex Fermness® pro posílení, vypnutí a vyhlazení pleti. Čisticího efektu dosahuje pomocí zeleného čaje a kofeinu. Použití: V tenké vrstvě aplikujte pod krém ráno a večer. Pomalými a jemnými pohyby sérum zapracujte do pokožky. Pohyb provádějte od dekoltu a postupujte směrem nahoru k bradě.

reklama

Související témata: Orlane

reklama

Přečtěte si také

reklama