Móda a krása

18. listopadu 2016 20:04

Martina Čerňanská

ŽIVĚ: Módní přehlídka spodního prádla Le Chaton

Chcete být součástí exkluzivní módní přehlídky spodního prádla? My vám to umožníme! Sledujte s námi již 15. ročník přehlídky značky Le Chaton.

Za značkou Le Chaton se skrývá známá Helena Konarovská, která se již 15 let se věnuje prodeji spodního prádla a za tu dobu se stala známou expertkou na dámské poprsí.

Každoročně značka Le Chaton pořádá jednu exluzivní přehlídku a letos na ní můžete být spolu s námi!

15. 11. v 19.30 můžete přímo zde na sledovat živě celou přehlídku. Mezi přehlídkami bude světelná show z dílny Alexe Dowise na téma "Zrození ženy".

V rámci přehlídky se na mole objeví modelky: Kateřina Průšová, Eliška Bučková, Iveta Vítová Lutovská, Lucie Hadašová, Kateřina Krňanská, Tatana Makarenko, Veronika Chmelířová, Lucie Kovandová nebo Mirka Pikolíková.

Sdílejte článek
Štítky spodní prádlo Veronika Chmelířová Eliška Bučková módní přehlídka podprsenky Kateřina Průšová Lucie Hadašová Iveta Vítová Kateřina Krňanská Lucie Kovandová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.