Krásná Fatmagul: Po Zasněné lásce můžete sledovat nejúspěšnější tureckou telenovelu za posledních deset let

Již ve středu 19. 2. uvidíte na Prima LOVE premiéru turecké telenovely Krásná Fatmagul. Celosvětově úspěšná Krásná Fatmagul vypráví příběh, který se dodnes děje. Nezáviděníhodný osud Fatmagul, který se přerodí ve velkou lásku, můžete sledovat každý den na Prima LOVE nebo online zdarma v našem archivu iPrima.cz.

Krásná Fatmagul je turecká telenovela, která dává naději, že i po strašlivém osudu není nic ztraceno. Takový je případ i krásné Fatmagul, které se změní život ze dne na den.

Těžký osud zavede Fatmagul k velké lásce

Krásná, ale naivní Fatmagul (Beren Saat) je zasnoubená se svou dětskou láskou Mustafou (Fırat Çelik) a těší se, až se vezmou. Jenže jednoho večera si na ni počkají tři muži a posilnění alkoholem i drogami ji začnou provokovat. Zdánlivě nevinné obtěžování se zvrhne ve znásilnění. Fatmagul se stává obětí krutého zločinu a její šťastný, bezstarostný život se navždy promění. Erdoğan (Kaan Taşaner), Selim (Engin Öztürk) a Vural (Buğra Gülsoy) ošklivě poznamenali nejen její tělo, ale zničili i celou její budoucnost. Jejich kamarád Kerim (Engin Akyürek), který Fatmagul sice neublížil, ale ani tomu nezabránil, má výčitky svědomí.

Když se Mustafa dozvídá, že Fatmagul byla sexuálně napadena, zruší zásnuby. Co je ještě horší, aby Fatmagul zachránila rodinnou čest, musí se vdát za jednoho z násilníků. Kerim souhlasí. Mustafa zuří. Chce ublížit nejen jemu, ale i nevinné Fatmagul, na kterou nedokáže zapomenout.

Nedobrovolní novomanželé se ve snaze uniknout Mustafovi přestěhují z venkova do Istanbulu, ale Mustafa je jim v patách. Mezi krásnou Fatmagul a citlivým Kerimem mezitím postupně vzniká nečekané pouto, které překvapí všechny, kteří mladé dívce někdy ukřivdili…

Sledujte Krásnou Fatmagul na Prima LOVE každý den od středy v 16.00 vždy dva díly!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.