Anča se v Krejzových bude snažit sblížit se svou dcerou. Jak to dopadne?

Anna má pocit, že se jí od doby, co vstoupila do puberty, dcera Aneta poněkud vzdaluje. Ráda by se s ní sblížila, a rozhodne se proto převzít aktivitu do svých rukou a Anetu vytáhne na kurz vaření. Ten ale nedopadne úplně dle Aniččiných představ… Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi!

Svatba Danky a Páji byla velký úspěch. Nejenže se nic nevyzradilo, Sába dostala za vyučenou a vlastně to byl docela fajn mejdan, ale navíc akce pomohla rádiu Best. Šéfovi Michalovi se podařilo sjednat obchod s firmou organizující svatby, odkud bude rádio za nemalý poplatek přenášet přímé přenosy. Samozřejmě má radost, to ale ještě netuší, že Sába po vydařeném streamu začíná jet „na vlastní triko“.

Sába z Krejzových jede na vlastní triko

Logicky ale nechce, aby o tom nikdo v rádiu věděl. Je proto schopná sabotovat opravy jinak funkční tiskárny. Jakýpak dokument asi v tiskárně zrovna má?

Petrova matka se stále snaží svého syna udat Ladě. Petrovi se do žádných velkých akcí nechce, ale matka je neoblomná. Ve veterinární ordinaci se ale shodou okolností objeví její bývalý milenec a podřekne se o svém vztahu s Petrovou matkou. A Petr dostane úžasný nápad, jak matce její úsilí hezky vrátit.

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Jak pobavit puberťáka?

Anna se snaží sblížit se svojí dcerou Anetou. Má pocit, že se jí její dcera v pubertě poněkud vzdaluje.

Protože ale v práci dostane za odměnu kurz vaření, na radu své matky se rozhodne jít na něj právě s Anetou, aby se sblížily. Jak to dopadne? Anička se bude hodně divit. Šéfkuchař Mirek Jaroš, který kurz vede, je totiž pěkný fešák, a hádejte, do koho se zakouká!

Marta Flanderková vytáhne Viki na akci „italské holčičky“, kdy se děvčátka hezky nalíčí, namalují a užijí si den jako dospělé dámy. Ondřej ani Bára s konceptem moc nesouhlasí, ale co by pro svoji dceru neudělali… Co je ale horšího, podle logopedky, která je na akci také přítomná, má Viki vážný problém. A Bára taky!

Seriál Krejzovi sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.