Aneta dá Anně v Krejzových ochutnat její vlastní medicínu. Jak moc vztah matky s dcerou vygraduje?

Vztah Anety s rodiči není v současnosti ideální. Pomyslnou poslední kapkou byl zásah rodičů to jejího rozchodu s Mirkem. Když se dozví další podrobnosti o tom, jak se k ní zejména její matka chová, rozhodne se jí to pořádně okořenit. Jak? To uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Rozchod Anety s Mirkem Jarošem paradoxně ještě zhoršil Anetiny vztahy s Aničkou. Ta už je ze své pubertální dcery skoro zoufalá. To ale ještě netuší, co jí Anetka připraví. Její dcera se totiž rozhodne chovat přesně jako ona. V tom nejhorším slova smyslu.

Ondřej získává od svého známého další nemovitost k prodeji. Bude tentokrát úspěšnější?

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Hlavní role v Krejzových: Obří šnek

Petr bude mít na veterině zvláštního pacienta, obřího šneka. Ten má sice zdravotní problém, ale jeho největší problém tkví v tom, že už ho má jeho dosavadní majitel, respektive jeho maminka, plné zuby.

Petr mu bude muset najít nový domov. A milý šnek nečekaně skončí právě v jeho domově.

Zalíbí se totiž Viki. Všichni ale tak nějak zapomněli na to, že ze šneků, a zejména těch obřích je úplně na nervy Anička. Pro sbližování, které Petr se svojí exmanželkou plánuje, to není úplně ideální konstelace… A šneci jsou navíc nebezpeční tvorové!

Velká akce à la tajní agenti

Pája s Dankou mají problém, jehož jmenovatelem je Pájova babička. Ta si totiž jaksi všimla, že to mezi jejím vnukem a jeho manželkou nejiskří tak, jak by mělo.

Páju tedy napadne, že bude nejlepší babičku přesvědčit, jak to mezi nimi klape, prostřednictvím milostných dopisů, tedy spíše e-mailů, které Pája babičce plánuje přečíst s tím, že mu je posílá Danka. Peprné psaní ale Danka omylem nepošle Pájovi, ale svému šéfovi Michalovi. Z toho číhá velká akce, kdy se Danka a Pája budou snažit z Michalova počítače mail vymazat. Zadaří se jim to?

Seriál Krejzovi sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.