Aneta je sice puberťák. Jenže tentokrát v Krejzových hodně překvapí!

A vlastně nebude jediná, kdo z rodiny Vymešových hodně překvapí. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu Krejzových!

Morální kocovina Aničky po noci strávené s Petrem nebere konce. Navíc to vypadá, že společná noc nezůstala bez následků. Tak to je gól! Nebo tedy slovy Aničky, spíše vlastňák:

Podívejte se na video:

Co tedy bude Anna dělat, nechá si další miminko s Petrem, nebo se rozhodne zakročit? Anna ale nebude zdaleka jediná z rodiny, kdo bude trochu rozladěný. Aneta se v rámci letních prázdnin vypravila do veterinární ordinace svého otce vypomáhat, aby si něco přivydělala. Moc se jí ale práce nezamlouvá.

Trošku s Anetou prostě cloumá puberta:

Nakonec se ale ukáže, že i když je to puberťačka non plus ultra, srdce má dobré. Své rodiče totiž pořádně překvapí!

V radiu Best bude mít Sába opět dost co k řešení. Jeden z inzerentů do rádia přinese unikátní šperk. A co čert nechtěl, zrovna tenhle šperk dostane od svého Marka Danka.

Její manžel Pája z toho bude úplně vedle. Mrkněte na video:

Jenže by to nebyla Sába, aby na té vší nádheře nenašla poskvrnku. Podle ní je totiž kovář Marek takový gigolo, který Dance jen předal dárek, který dostal od své postarší milenky. Dance se to samozřejmě zdá celé jako hloupost. Jenže červíček pochybností už hlodá…

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz.

Báru naplno pohlcuje její dekorační byznys. Mártyho napadne, že by si mohla založit internetový obchod. Jak to tak ale vypadá, její výtvory se už na internetu prodávají, a to s pořádně mastnou marží. Jak je to možné? Na vině je Marta Flanderková. Dušuje se tedy, že za všechno může její sestra. Ale vždyť přece ona žádnou sestru nemá…

Tohle ale Báru opravdu naštve. Podívejte se sami:

Krejzovy sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.