Aneta má nového kluka. A zase se to nepovedlo! Proč? Dozvíte se to v Krejzových

Anička Vymešová má problém. Vidí totiž, že její dcera opakuje stejnou chybu jako ona sama v mládí. Jenže Aneta si nedá říct, což zadělá na zásadní komunikační problém. Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Krejzovy sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Anetin přítel Lumír se totiž zdá Petrovi spíš než na holky na kluky. Anna o tom nechce nic slyšet, sama totiž v mládí „randila“ s homosexuálem, aniž by o tom věděla. Jelikož Anna Petrovi ohledně sexuální orientace nevěří, Petr se rozhodne o ní přesvědčit sám… Moc se to ale nepovede!

Také Bára má tak trochu problém. Její rodina je bez finančních prostředků a Ondřej o tom vůbec neví, protože se mu to Bára bojí říct. Nechce ho, coby živitele rodiny, ranit. Jenže situace začíná být neúnosná. Aby si trochu přivydělala, začne pomáhat Mártymu v jeho domácí práci. Jenže Marta si všechno vyloží trochu jinak a pojme podezření, že spolu Bára a Márty sdílejí něco víc…

Michal z Krejzových je zase volný

S Michalem rozejde jeho partnerka a Michal je z toho pochopitelně zničený. Svůj žal se rozhodne rozpít.

Michal je tak zasmušilý, že se dokonce nechá od Kamila vytáhnout do strip klubu. Jenže když Danka vidí, jak hluboko Michal klesl, rozhodne se mu zlepšit náladu. Vše se ale semele tak, že začne chodit s její dobrou kamarádkou.

Želvák Speedy

Petr bude mít dalšího pacienta, želvu Flanderkových Speedyho, kterému se přihodil kuriózní úraz.

Jak si nakonec veterinář s želvou poradí? A jak to hlavně udělat, aby si Marta ničeho nevšimla? Toho se totiž Lubor Flanderka bojí daleko víc než čehokoliv jiného. Speedyho proto svěří Čumpelíkovi, a to se nemělo stát!

Petr si bude muset poradit nicméně nejen se zvířecími pacienty, ale také se svojí matkou. Ta má totiž pocit, že svého dospělého syna musí udat. Tentokrát vytáhne těžký kalibr – Petrovu lásku z mládí!

Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.