Aneta z Krejzových je v tom. Ale Čumpelík si bude vědět rady!

Jak to tak vypadá, Anetka už dospěla v ženu. A podle zjištění jejích rodičů Anny a Petra je pravděpodobně těhotná. To je tedy gól! Ještě že mají za souseda koumáka Čumpelíka, který v každé prekérii pomůže. Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Ondra Dam je psychicky rozložený, našel si totiž bulku na varleti a začíná řešit existenční otázky. A co hůř, podobným negativismem nakazí i Báru. A oba Damovi nyní začínají zvažovat, kdo by byl schopen postarat se o jejich děti, kdyby se s nimi nedej bože něco stalo.

Kdo z Krejzových je nejlepší náhradní rodič?

Celá debata o tom, kdo by se o Damovic děti postaral, v rodině rozvíří velkou hádku. Coby náhradní máma se už totiž vidí Danka, ale samozřejmě taky Anna. Ondru napadne, že by byl možná lepší jeho bratr Viktor. Tak co myslíte?

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Danky se dotkne, že není pro Báru první volbou, co se týče péče o jejich děti, rozhodne se proto sestře dokázat, že ona je ta pravá. A chce v tomto ohledu pomoc od Marka. Jen aby to kováře nepřestalo bavit. Protože péče o „zvěřinec“ čítající několik dětí různého věku, to je řádný nápor na nervy.

Aneta se chystá na víkendový festival. Anně se celá myšlenka samozřejmě vůbec nelíbí, ale svoji dceru nakonec se zatnutými zuby pustí. Když jde ale Anetě uklidit do pokoje, objeví něco, co nikdy najít nechtěla. Těhotenský test, tedy spíše krabičku od něj. Jenže kde najít to, co v krabičce bylo?

Samozřejmě, že v popelnici:

Že by malá holčička Anny a Petra byla těhotná? Vypadá to, že ano… A taky to trochu vypadá, že možná nejela vůbec na festival, ale tajně se vdát. U Vymešových tedy bude pořádně veselo. Ještě, že mají Čumpelíka, který hned přispěchá na pomoc se svým vynálezem. Vlastně dvěma!

Mrkněte se na ně:

Petr bude navíc muset opět v ordinaci řešit případ pozoruhodného pacienta – psa Fidela, který zvrací. Jak se ukáže, psík sežral něco, co neměl, hodně sexy krajkové spodní prádélko.

Jenže kde se v jeho žaludku vzalo? Tohle bude pořádná mela, protože jeho paničky tohle sexy prádlo rozhodně nebude.

Jak to nakonec dopadne s Anetou, skutečně je těhotná? A koho si Bára a Ondra vyberou jako poručníky svých dětí? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.