Anička Krejzová má Petra na háku. Ale ne na dlouho!

Anna a Petr jsou rozvedení a Anna se snaží Petra vystrnadit ze svého života, chce si přece užívat konečně zase jako svobodná dáma. Jak se jí to bude dařit? Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Anna má pocit, že by se Petr měl odstěhovat z rodinné vily Krejzových. Přeci jen už dávno nejsou manželé. Jenže Petr by to prostě s Aničkou dal rád dohromady. Také Honza Krejza by byl rád, kdyby se dcera umoudřila a k Petrovi se vrátila.

Anna z Krejzových na exmanžela kašle

Společně se Zdeničkou tedy starý Krejza vymyslí dokonalý plán, kterak Aničku donutit se nad vztahem se svým manželem znovu zamyslet. Petr by si měl podle něj vyrazit s dámou, kterou se mu snaží dohodit jeho matka.

Jenže Anička na to asi moc zabírat nebude…

Nebo ano? Dívejte se na Primě ve čtvrtek od 20.15 na seriál Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.