Anna a Petr mají v seriálu Krejzovi výročí. Podívejte se už nyní na to, jak šílený dárek Petr koupí

Když Petr zjistí, že má s Aničkou výročí svatby, chopí se iniciativy a rozhodne se významné datum na úrovni oslavit. A co by to bylo za výročí bez patřičného dárku! Podívejte se na další epizodu seriálu Krejzovi již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na čtvrtek 20.15, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Anna Vymešová je vyloženě oslavovací typ, miluje rodinné oslavy narozeniny a různých výročí. Když si tedy Petr všimne, že je čeká společné výročí manželství, rozhodne se k oslavám postavit čelem zejména vzhledem k tomu, že se k sobě po době odloučení vrátili.

Jenže jaký dárek k tak významnému datu pořídit? Petr bude samozřejmě kalkulovat s výroční klasikou – luxusním šperkem. Poté jej ale ve spolupráci s Karlem Kramperou napadne, že bude určitě mnohem lepší vyrobit nějaký dárek sám a od srdce… Jak se mu to povede a jak se na jeho výtvor bude dívat Anna?

To můžete posoudit ve videu ze seriálu Krejzovi:

Jak výročí Anny a Petra dopadne? Opravdu to bude takový průšvih, jak to zprvopočátku působí? Na to se můžete podívat už teď v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Krejzovi, na kterou se můžete podívat v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.