Anna pomůže policii dostat kriminálníka Tomáše Podzimka!

Už je to jasné, Tomáš Podzimek je prachsprostý podvodník. Jenže smyčka kolem jeho krku se začíná utahovat. Její konce drží v rukou právě Anna. Pomsta bude sladká! Dívejte se v úterý na Primě od 20.15 na Krejzovy.

Danka vůbec není spokojená ve vztahu s Ivanem. Tedy, vztah jako takový je fajn, ale vůbec to neklape v posteli. A snahy Ivana o romantiku jsou vyloženě úsměvné. Jen Danku už to pomalu, ale jistě přestává bavit.

Pokud by nešlo o sex, je Ivan super partner. Jenže sex je důležitý. Tipněte si, s kým bude Danka svůj problém řešit. S Michalem!

Podívejte se na nečekané video:

Anna z Krejzových jako detektiv

Anně se v minulé epizodě potvrdilo, že je Tomáš Podzimek podvodník. Do banky proto pozve nejen kriminální policii, ale i svého šéfa. Ten jí odmítá věřit, a naopak si myslí, že je Anna zhrzená milenka.

Jenže policie prokáže přesný opak – Anna má pravdu! Policie bude po Anně chtít, aby Tomášovi instalovala sledovací zařízení, a především – chovala se jako obvykle, aby nepojal podezření, že o jeho identitě a záměru vykrást banku ví. Jednoduché to mít nebude! Tomáše pozve dokonce na rodinnou večeři. Smyčka se začíná stahovat!

Podívejte se na upoutávku:

Za Cindou přijde její nápadník – bývalý profesor Radvan. Není však ve vile jen kvůli osobnímu zájmu o Cindu, má pro ni nabídku, zda by neměla zájem učit u nich na fakultě. Cindě se to ale vůbec nelíbí, už se vidí v dalekých krajinách.

Seznamte se Radvanem ve videu:

Ondra dostane novou zakázku – zrenovovat a prodat nemovitost. S ní je však třeba ještě něco provést – trochu zkrášlit a vylepšit, aby byla lépe prodejná. Ondra chce projekt udělat s Bárou, té se to ale nehodí. Na pomoc si poté vezme Čumpelíka:

Jak to dopadne s Podzimkem, podaří se policii ho lapit, nebo jim pláchne? Dozvíte se to v úterý ve 20.15 na Primě, kdy startují další Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.