Anna pozve do vily Krejzových své budoucí zaměstnavatele. Strašně se to ale zvrtne

Vypadá to, že by Aničku mohli v práci povýšit. Aby zapůsobila, pozve své potenciální šéfy k sobě domů, aby okusili milou atmosféru velké rodiny. Ale protože jsme u Krejzových, buďte si jisti, že to v klidu určitě neproběhne! Sledujte Krejzovy v úterý od 20.15!

Michal se rozešel se svojí přítelkyní, kamarádkou Danky. Už měl dost její starostlivosti a neustálého uhánění. Ve skutečnosti se s ní ale Michal nerozešel a chce po Dance, aby tuhle nepříjemnost vyřešila za něj. Když už je vlastně dala dohromady!

Danka to sice své kamarádce naznačí, ale s úplným úspěchem se to nesetká, Michal tedy bude muset přistoupit na vlastní, a to dosti nečekanou taktiku.

Podívejte se, jak rozchod vyřeší:

Marta přijde zase obtěžovat Báru. Má na ni tentokrát velkou prosbu, ostatně jako vždy. Chce, aby Bára vstoupila do sousedského spolku. Ne, že by snad potřebovala její přátelskou podporu. Ale potřebuje, aby pro ni Bára hlasovala při volbě předsedkyně spolku.

Marta je prostě dokonale střelená:

A to ještě netuší, co za převrat ji v dámském klubu čeká. Její kamarádky se totiž rozhodnou Martu vyšachovat!

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz.

Aničku v práci možná povýší. Úspěch celé akce záleží nicméně na tom, jak se u ní doma bude líbit pracovníkům z oddělení z lidských zdrojů. Anička je totiž pozve na oběd, má pocit, že rodinný krb bude působit dobře. Poté, co nicméně z práce přijde domů, tomuto pocitu sama úplně nepropadne.

A vy byste se jí divili?

U Krejzových je tedy jasné, že návštěva Aniččiných nadřízených neproběhne jen tak. Svoji roli sehrají Svědci Jehovovi, ale samozřejmě taky kdo jiný než Čumpelík!

Petr bude mít ve své ordinaci opět zajímavého pacienta – unikátního černého kohouta, který vypadá, jako by dostal ve rvačce pořádně po zobáku. Jak je to možné? Petr se Zdeničkou to samozřejmě vykoumají!

Dívejte se na seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.