Babička si opět podá Danku a Páju. Je to prostě jedubaba

Pájova babička sama sebe prezentuje, jako by měla smrt na jazyku. Danka jí tuhle její pózu moc nevěří, ale Pája si nedá říct. Pro něj je prostě babička světice a nejhodnější člověk na světě. Když to nyní vypadá, že by snad měla umřít, Pája ji okamžitě pozve k sobě domů. Tedy respektive k Dance domů. Jak tohle Danka přežije? Dívejte se na Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Pájova babička má problémy se srdcem, to je fakt. Tváří se nicméně, že u ní smrt klepe na dveře, a tím Páju donutí, aby si babičku nastěhoval k sobě domů. Tedy nikoliv k sobě, ale vlastně k Dance, když jsou ti manželé.

Dance se samozřejmě tahle Pájova iniciativa vůbec nelíbí. Navíc je přesvědčená o tom, že babička svoji nemoc tak trochu hraj a spíše se jim snaží znepříjemnit život.

Jenže Danka babi odhalí. Podívejte se na video:

Pája ale o tom, že by se babi měla odstěhovat, nechce ani slyšet. Danka proto bude muset vytáhnout nejtěžší kalibr. Pomateného souseda. Povede se jí nakonec babičku vystrnadit?

To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, která startuje na Primě od 20.15.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.