Bára a Viki z Krejzových mají vážný problém!

Jaký? Logopedického ražení! Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Marta se Scarlett vytáhnou Viktorku na akci „italské holčičky“, kde se holčičky hezky nalíčí, obléknou a užívají si dospěláckého večírku. Bára a Ondřej s konceptem moc nesouhlasí, ale co by pro svou dceru neudělali. To ale ještě netuší, jaké budou následky.

Holky Krejzovy mají problém

Na akci je totiž přítomná i jistá logopedka, podle níž má Viki problém se sykavkami. Marta Flanderková si samozřejmě nenechá ujít možnost Damovi popíchnout, a logopedku k nim rovnou pozve. A ta zjistí zajímavou věc, se sykavkami nemá problém jenom Viki, ale i Bára.

Seriál Krejzovi můžete sledovat také ONLINE na iPrima.cz!

Nejraději by samozřejmě vyšetřila i Ondřeje a Lukyho, ti to ale rezolutně odmítají s tím, že logopedce nevěří. Zato Bára se jejích doporučení bude držet.

Ale jak dlouho? Skutečná má logopedka pravdu? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě Krejzových. Startujeme ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.