Bářiny trampoty s Martou sledujte v úterní epizodě Krejzových. Je prostě hrozná!

Mít za sousedku Martu Flanderkovou, to je životní prohra. Přesvědčí se o tom Bára Damová, o níž je navíc Marta přesvědčená, že je její nejlepší kamarádka... Je to ale skutečně tak? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi.

Báru při úklidu domu vyruší Marta. Jako by nebyla málo už její přítomnost, má na Báru ještě poměrně zásadní prosbu – coby bývalou spolužačku ji požádá o pomoc při organizaci abiturientského srazu. A samozřejmě to nebude jen tak.

Krejzovi: Sraz spolužáků po letech

Po Báře totiž nechce jen pomoc manuální, ale především finanční. To se Báře moc nehodí. Jednak proto, že se jí nechce s Martou vlastně mít moc společného, jednak proto, že na tom nyní finančně nejsou bůhvíjak dobře, ale především proto, že Flanderkovi stále nevědí o Ondřejově průšvihu v práci.

Velká výzva pro Damovi

Aby si Bára a vlastně všichni Damovi zachovali dekorum, rozhodnou se Martinu výzvu přijmout. Jednoduché to ale Bára mít nebude. Všechna výzdoba je až příliš drahá, ty levné jsou naopak příšerné. Jak se Bára úkolu zhostí? Všichni budou koukat!

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Aneta je trochu smutná z toho, že s ní její přítel, šéfkuchař Mirek, nikam ven nechodí. Že by to bylo make-upem?

Ďábelský plán v Krejzových

Podle jejího otce asi těžko, spíš má pocit, že je Mirek ženatý, a právě proto jeho dceru do společnosti raději nevyvádí. Anička a Petr nevědí, jak to svojí dceři dát najevo. Obávají se, že jim nebude věřit, a hlavně že je za to bude nenávidět. Ve spolčení se Zdeničkou ale vymyslí přímo ďábelský plán.

Všechny Krejzovy zaměstná vosí hnízdo na jejich domě. Úplně nejvíc ale zaměstná vosí hnízdo na jejich domě Fero Čumpelíka, který si vezme jeho odstranění za osobní úkol.

Sába chce dovolenou a je schopna pro to udělat téměř cokoliv. Klidně fingovat onemocnění hlasivek, které jí brání v moderování. Jde prostě přes mrtvoly, a je jí úplně jedno, že už má ve stejném termínu dovolenou nahlášenou její kolegyně Jana.

Seriál Krejzovi sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.