Berenice Suchánkové to v Krejzových pořádně sekne!

Jedna z hvězd nového seriálu Krejzovi, Berenika Suchánková, pěkně prokoukla! Na titulce prestižního časopisu Glanc se ukázala jako pořádná kočka, na které spočinou nejedny mužské oči.

V připravovaném seriálu Krejzovi, který odstartuje 2. září na televizi Prima, hraje puberťačku Pavlínu, která se postará o nejeden skandál.

Třeba když své nejlepší seriálové kamarádce Natálce (Natálie Halouzková) přebere kluka. „V životě se mi to naštěstí nestalo. Jsem asi srdcař – od sedmnácti let jsem měla dva vážné vztahy, jeden ještě trvá a doufám, že bude trvat i dál.“ Prozrazuje Berenika, která se v seriálu potkává i se svým otcem, hercem Michalem Suchánkem.

V Krejzových pod dohledem táty?

„Zatím jsme spolu točili jen jednou. Byla to velká scéna, rodinná oslava Krejzových, kde byli úplně všichni. Ještě mě pár natáčecích dní s ním čeká, je to ale málo, já bych chtěla víc,“ poodhaluje herečka rodinné setkání před kamerou.

Zatímco před kamerou už si na trému zvykla, o kapku nejistější je mladá herečka před fotoaparátem, ale spolupráce s fotografem Benediktem Renčem byla za odměnu. „Pro mě je to pocta, obzvlášť když je spousta hezkých holek. Já ve svých 21 letech a při 160 centimetrech… Je to pěkný, že jsem na titulce časopisu, jako je Glanc,“ neskrývá nadšení a prozrazuje, že jako modelka by se těžko uživila, ale že každá vrátka musí zůstat pootevřená.

„Hrozně ráda bych na sobě začala pracovat jako zpěvačka, musím se poprat sama se sebou a začít cvičit na piano a něco složit.“ A dodává, že v tomhle ji její otec Michal Suchánek fandí nejvíc a rád by od ní slyšel vlastní písničky. „Táta mě pořád tlačí, abych složila písničku. Tak snad to bude brzy.“

Bereniku Suchánkovou sledujte v Krejzových již tuto neděli od 20.15 na Primě, a poté každé úterý a čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.