Che Guevara, to je další Petrův pacient v Krejzových. Silný a dominantní týpek

Tedy možná ne až tak týpek, jako prase. Co má za problém? To snad ani nechcete vědět… Pokud ano, dívejte se na seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Do veterinární praxe Petra Vymeše přichází pacienta různého ražení. A samozřejmě i jejich „páníčci“, o nichž si Zdenička vede velmi konkrétní evidenci. Ne vždy je ale tak úplně správná…

Když má přijít paní Sedláková, Zdenička je přesvědčená, že se jedná o subtilní chovatelku norků. Místo toho přijde ale rázná osoba s ještě ráznějším mazlíčkem – velkým prasetem Che Guevarou.

Che Guevarovi se zanítilo tetování, které mu jeho majitelka pořídila. Každý správný revolucionář a dominantní muž by přeci měl mít tetování. O tom s ní Petr, ani Zdenička nemíní polemizovat, a čuníka ošetří. Tím ale tento případ zdaleka nekončí.

Rozzuřené prase v Krejzových

Che Guevara je totiž pořádný divočák a zanedlouho po ošetření zadrnčí ve veterinární ordinaci telefon se zoufalým hlasem na druhém konci. Che Guevara se naštval a terorizuje své majitele, kteří uvízli v místnosti s rozzuřeným prasetem.

Co teď? Petr a Zdenička budou muset vyrazit do akce. Jak to celé dopadne? Sledujte Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě!

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.