Cinda bude mít vášnivého nápadníka. Vlastně několik! Podívejte se na to v předpremiéře Krejzových

Ačkoliv si Anna myslí, že by Cinda měla zhubnout, aby byla zdravá a konečně si našla partnera, tyhle rady její mladší sestra evidentně nepotřebuje. Nápadníků má totiž na rozdávání. A někteří jsou hodně urputní. Přesvědčte se o tom v předpremiéře 56. epizody seriálu Krejzovi, kterou bude Prima vysílat ve čtvrtek 4. dubna.

Cinda nehledá pevný vztah, ale zábavu, což dává najevo každému, kdo si s ní něco začne. Jen to ne každý správně pochopí. Jako třeba Erik. Toho Cinda po společně strávené noci vykmitne z domu, že bude sám překvapený.

Podívejte se na video z Krejzových:

Jenže Erik má o Cindu evidentně zájem přesahující zábavu na jednu noc, a rozhodne se proto o ženu svého srdce zabojovat. Bude to ale boj trochu extrémní, až bláznivý. Nevíte, co si pod tím představit?

Tak se na Krejzovy mrkněte online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrtek 4. dubna, kdy 56. epizodu vysíláme na televizi Prima.

Sdílejte článek
Štítky nápadník

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.