Čumpelík jde v Krejzových do lochu. A nepomůže mu ani čumpačka!

Fero Čumpelík má sice svoje mouchy, ale že by si měl jít sednout do kriminálu? No to snad ne! Sledujte Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě a dozvíte se, co zase provedl.

Fero Čumpelík má už léta jediný sen – dostat se do televize. Vypadá to, že se ale dostane někam trochu jinam...

A nyní je prostě přesvědčen o tom, že jej Jan Krejza musí vzít do svého pořadu. Protože tentokrát má už vážně revoluční vynález – Čumpačku!

Jenže jak to vypadá, že Čumpelík bude mít v budoucnu mnohem jiné starosti než to, jak se dostat do televize. Čeká ho totiž kriminál…

Posuďte sami ve videu:

I když má sice Krejza svého souseda plné zuby, s vidinou toho, že jde opravdu do vězení, se mu jej pod vlivem své hodné dcery Báry zželí a opravdu jej pozve do televize.

Svého nápadu ale záhy zalituje, jak uvidíte ve videu:

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Do rádia Best přichází návštěva – bývalá kolegyně Agáta, které se narodilo miminko. Jak to vypadá, idylka s miminkem je to ale jen navenek. Ráda by se totiž vrátila do práce, což ale jako svobodná matka nemůže. Jenže to by nebyla Danka, aby neměla i pro tuhle prekérní situaci řešení.

Ve městě se navíc vyskytne otec jejího Kryštůfka, který ale o existenci miminka nemá ani páru. Danku s Pájou napadne, že by měla se situací svého bývalého partnera obeznámit. Rázem se ale oba ocitají coby rodiče.

Tak tuhle manželskou etapu zažijí poprvé:

A nebude to tedy nic jednoduchého...

Anička se trochu stydí za noc strávenou s Petrem. Tomu se ovšem společný zážitek líbil mnohem více než jeho bývalé manželce. Jen aby noc plná vášně nezanechala následky…

Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.