Čumpelík to v Krejzových v úterý zase rozštípne. Chudák jezevčík Emička!

Vynálezy Fero Čumpelíka vždycky stály za to. Tentokrát bude svérázný Krejzovic soused hlídat jezevčíka Emičku, milovaného domácího mazlíčka Jana Krejzy. A to, co s ní bude provádět, by se Krejzovi určitě nelíbilo. Zajímá vás, co zas Čumpelík vyvede? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na seriál Krejzovi.

Ondra Dam je rozpačitý z toho, kterak se mu coby realitnímu makléři nedaří. Vypadá to ale, že se blýská na lepší časy. Jenže ani tak nebude Ondřej spokojený…

Anna pojme pod vlivem kolegyň podezření, že se ji snaží sbalit sexy kolega Leon. Dokonce ji pozve na večeři! Aby se ale vyvrbilo, že to celé vlastně myslel trochu jinak. Anička bude opět zničená!

Péče o Krejzovic Emičku

Jan Krejza odjíždí na Slovensko na několik dní a má zásadní úkol pro Anetu. Potřebuje, aby mu pohlídala jezevčíka Emičku, která zrovna hárá. Jenže Anetě se podobná povinnost moc nehodí, vždyť přijeli na prázdniny kluci z Prahy! Čumpelík se nabídne, že Anetě pomůže.

Neodpustí si nicméně na Anetinu adresu pár poznámek:

Fero Čumpelík ale není dobrý dog-sitter. Emička se totiž zatoulá až k Flanderkovým a Marta tedy nebude ráda!

Fero se ale nedá a hned má samozřejmě nový plán, jak to s Emičkou zaonačit.

Tohle ale dobře nedopadne, podívejte se sami:

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz.

Danka domlouvá reklamní spot s mimořádně slizkým panem Kokešem. Ten vypadá, že ani tak moc nestojí o inzerci, ale hlavně o Danku. Jenže Danka o Miloše Kokeše zrovna nestojí.

Zato Kokeš hodně stojí o Danku. Posílá jí květiny a snaží se ji všemožně uchvátit. Pája má pro Danku radu:

Protože má ale Pája Danku rád, když se chystá do kina se svým novým objevem, rád ji nalíčí. Neodpustí si ale poznámku o tom, že přece o kino až tak moc nejde. Danka mu bude muset samozřejmě hlášku vrátit.

Mrkněte se, jak se ti dva špičkují:

Na seriál Krejzovi se podívejte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.