Ďábelský plán Anny a Petra, jak odlákat Anetu od Jaroše

Od doby, co Vymešovi vědí, že je Mirek Jaroš ženatý, přemýšlejí, jak nového nápadníka své dcery zapudit. Zadaří se? Dívejte se na seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Ne, že by se jim Martin Jaroš k dceři od počátku líbil, ba naopak, ale v momentě, kdy milující rodiče zjistí, že je „amant“ jejich dcery už ženatý, události naberou rychlý spád.

Anetu z Krejzových nebude nikdo podvádět!

Ve spojení s ďábelskou zdravotní sestřičkou Petra z veterinární ordinace vymyslí vskutku děsivý plán. Je jim totiž jasné, že pokud by Anetě informaci jen tak sdělili, celá záležitost by se obrátila proti nim. Vymyslí tedy, aby se pokud možno Aneta sama setkala s Mirkem a jeho manželkou a vyvodila z toho pro sebe důsledky.

Není ale plán až příliš krkolomný? To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, kterou můžete sledovat již od 20.15 na Primě.

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.