Další zvíře v Krejzových. Koza na střeše!

O zvířátka není v novém seriálu FTV Prima nouze. Dívejte se ve čtvrtek, kdy se jedna z pacienten veterináře Petra ocitne na střeše! Startujeme ve 20.15 na Primě.

V novém seriálu Krejzovi se objeví i mladý herec Honza Komínek jako Márty, kterého ke Krejzovým přivede police. Před kamerou herec není rozhodně žádný nováček, ale díky primáckému seriálu si konečně zahraje kladnou roli – postará se o záchranu jednoho zvířecího pacienta místní veteriny.

Kde se Márty v Krejzových vzal?

Márty je kamarád Cindy (Lucie Polišenská), nesnáší ho Anna (Vanda Hybnerová) a rozumí si se starým Krejzou (Václav Postránecký), a i když vůbec není z rodiny, tak v rodinné vile najde svůj domov.

„Márty chodil s Cindou, a tak si u Krejzů nahlásil trvalé bydliště. Posléze něco ten kluk provedl a dostal za to od soudu trest domácího vězení. Je strašnej pohodář, nekonfliktní a snaží se s každým vyjít. Je to sympatická postava, se kterou jsem se málokdy za svou hereckou kariéru potkal. Srovnal bych ho s Coudym ze seriálu Krok za krokem,“ popisuje své seriálové já Honza Komínek, protože každý, kdo se ocitne v blízkosti Krejzových, nemá o veselé zážitky nouzi.

A přesně jeden takový si pro Komínka scenáristé připravili, když měl ze střechy zahradního altánu snést zatoulanou kozu. Ta si totiž omylem pochutnala na marihuaně, a to ji vyneslo do hezkých výšin.

„Ta záchrana byla vůbec moje první natáčecí scéna v Krejzových. Takže na rozjezd hezký adrenalin. Se zvířaty nemám problém a mám je rád. Dostal jsem za úkol slézt s kozou v náručí po žebříku ze střechy altánu a přiznávám, že jak to zní snadně, opak byl pravdou.“ Na takové natáčení se totiž hodí pořádná fyzička.

Sledujte Krejzovi ONLINE na iPrimě!

„Myslel jsem, že jsem docela silný, ale koza se asi před natáčením dost najedla, tak mi to moc nešlo. Jinak si to neumím vysvětlit. Neustále jsem ji snášel z toho žebříku a přiznávám, že když už se to točilo poněkolikáté, ruce začaly slábnout.“ Při každém novém záběru tak kozu dva asistenti vynesli na střechu a na Honzu zbyla ta druhá část práce, dostat ji dolů.

„Jediná nepříjemná věc byla ta, že ta koza nebyla úplně čistá, takže když jsem ji bral do rukou, tak jsem se po skončení natáčení musel několikrát mýt. Pořád jsem ale ten pach cítil a nemohl ho ze sebe dostat,“ popisuje své dojmy herec. Celé natáčení kaskadérského kousku trvalo něco přes dvě hodiny a všichni přežili ve zdraví. Obzvlášť koza, která měla kolem sebe neskutečný servis.

Výsledek natáčení a kdo s kozou ještě zůstal trčet na střeše, diváci uvidí už dnes večer od 20.15 na televizi Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.