Danka a Pája jako superhrdinové budou zachraňovat svět. Podívejte se na Krejzovy v předpremiéře

Proč se proboha Danka s Pájou převléknou do superhrdinských obleků? Dozvědět se to můžete již nyní v předpremiéře čtvrteční epizody Krejzových, na kterou se můžete podívat už teď online díky iPrima Videopůjčovně.

Celá čtvrteční epizoda Krejzových se bude točit kolem dětských přání. Maminka Krejzová totiž každou ze svých dcer v jejich deseti letech přinutila napsat dopis svému dospělému já – co by si přály a čeho by měly v dospělosti dosáhnout.

Víte, co přála svému dospělému já Danka Krejzová? Aby se stala superhrdinkou, která zabrání každému bezpráví a udělá svět lepším. Když se o tomhle Dančině snu dozví její nejlepší kamarád a manžel Pája, ihned se chopí aktivity a pořídí superhrdinské oblečky. A Danka s Pájou vyráží do víru noci lapit padouchy!

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Opravdu dojde i na boj s kriminálními živly? To se můžete dozvědět již nyní online v iPrima Videopůjčovně v předpremiéře epizody Krejzových, kterou bude Prima vysílat ve čtvrtek od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.