Danka Krejzová bude mít vážného nápadníka. Jak to dopadne tentokrát?

Při své práci produkční se Danka Krejzová setkává pravidelně s řadou mužů a někteří z nich před ní neskrývají svůj zájem. Tentokrát to ale bude trochu jiný kalibr… Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Rádio Best je závislé, tak jako všechna rádia, na inzerci. A ta v poslední době zrovna nekvete. Podobně jako Dančiny vztahy s muži. Když má tedy domluvené rande a šéf Michal po ní chce, aby ve stejný termín vyrazila na obchodní schůzku, Danka odmítne potenciálního partnera za byznys vyměnit a rozhodne se použít výmluvu. Prý má kurzy ruštiny!

To ale netuší, do čeho se „uvrtá“. Michala totiž její kurzy ruštiny zaujmou, a co hůř, jelikož je domluvená další obchodní schůzka, a to s movitým Ruským podnikatelem, vyzve Michal Danku, aby na schůzku šla také a tlumočila.

Krejzovy sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Jenže jak to má proboha Danka, která ruštinu viděla tak maximálně v titulcích pohádky Jen počkej, zajíci! udělat?

To se můžete podívat už teď ve videu z Krejzových:

Anička si vymyslí velký úklid domu, který bude spočívat ve vyhození všech produktů. Anička totiž najde v domě šváby, tudíž je podle ní potřeba udělat zásadní deratizaci a vyklizení všech krámů. Podnikavý Luky Dam vymyslí, že by se tyhle krámy daly zpeněžit. A pro úspěch akce je ochoten obětovat i vlastní sestru, ze které udělá chudou, nebohou holčičiku.

Podívejte se, jak to bude Viktorce Damové slušet:

Během úklidu a následného prodeje nicméně dojde k zásadnímu problému. Aneta, když už musí vyhodit všechny své oblíbené věci, se rozhodne to samé udělat i své matce a do výprodeje dá i její oblíbenou, ale už velmi starou a podle Anety strašnou kabelku. Jenže to netuší, že kabelku si Anička nechává ne proto, že by se jí vizuálně líbila, ale protože si v ní šetří peníze. A tragédie je na obzoru…

Všechno bude muset zachránit Petr Vymeš! Stejně jako chudáka chameleona, z něhož budou chtít jeho páníčci udělat vegana:

Do chameleona Ludánka se přitom ale naprosto zamiluje manžel sestry Zdeničky. Je to prostě láska na první pohled

Podívejte se sami:

A ona, jelikož svého muže miluje úplně stejně jako zvířátka, se rozhodne jednat! Jak?

Sledujte další díl seriálu Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.