Danka Krejzová má novou práci. To neuhodnete, jakou!

Od doby, co se Danka spřátelila s doktorem Ivanem, ji její nový objev lanaří, aby změnila zaměstnání. V úterý od 20.15 k tomu na Primě v další epizodě Krejzových dojde. Je to ale krok správným směrem?

Danka pracuje už řadu let jako produkční v Rádiu Best. Vypadá to, že jí práce poměrně vyhovuje – nemusí chodit včas, vše vyjma Sabiny je jedná velká pohodička, a navíc to má blízko z domova. Tedy.. z pokoje!

Jednoho rána ji ale Michal pořádně naštve a Danka usoudí, že nejlepší bude práci opustit a nastoupit do farmaceutické firmy, kam ji doporučil Ivan. Prvotní nadšení se ale vytratí hned první pracovní den.

Podívejte se na video:

Jak dlouho Danka v nové pozici vydrží? A bude mít možnost se do Rádia Best vůbec vrátit? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v Krejzových. Nebo se podívejte rovnou na předpremiéru epizody v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.