Danka Krejzová se chystá na rande. A nápadníka jí Pája schvaluje!

Nejmladší z rodu Krejzových Danka je stále single. S muži jí to totiž moc nevychází. Tentokrát to ale vypadá, že narazila na muže, o kterého by stálo za to zabojovat. I podle jejího nejlepšího kamaráda Páji je Vladimír Pešek trefa do černého.

Život nejmladší ze sester Krejzových Dance v podstatě organizuje její nejstarší sestra Anna. Tentokrát jí domluvila pohovor v televizním pořadu, který uvádí jejich otec Jan. Danka sice moc nechápe, proč jí sestra vnucuje práci v televizi, když už přece pracuje v rádiu, jenže Anna, ta vidí už za roh.

Danka Krejzová, televizní star?

Coby produkční by se totiž Danka v televizi setkávala s Vladimírem Peškem, čerstvě rozvedeným švihákem a šéfem pořadu. Tak tohle už Dance zní mnohem lépe!

Aby na pohovoru zazářila, ale hlavně upoutala svého potenciálního šéfa jako muže, na pomoc na přípravy si Danka vezme svého nejlepšího kámoše Páju. Ten totiž nejen, že dokáže pomoci v výběrem šatů a líčením, ale hlavně podpoří psychicky. Danka je tak trochu „Calamity Jane“, a když je ve stresu, katastrofa je vždy na blízku.

Jak nakonec pohovor dopadne? Získá Danka novou práci, nebo přímo srdce Vladimíra Peška? Dívejte se v neděli 2. září na speciální předpremiéru seriálu Krejzovy od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.