Danka vyrazí na rande, co jí domluvila Anička. Jak to v Krejzových dopadne?

Danka je stále single a její starší sestra Anička má pocit, že jí musí sehnat partnera. Bohužel, jak to tak vypadá, na muže má Anička zcela jiný vkus než její sestra. Zadaří se jí alespoň tentokrát? Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Ondra Dam se snaží prorazit coby realitní agent. Moc se ale nedaří. Dům už měl skoro prodaný, ale když se Lukáš rozpovídal o vraždě, která se v nemovitosti udála, kupci od koupě couvli. Nyní bude na Ondřejovi, aby začarovaný a duchy posedlý dům (na což ale samozřejmě sám nevěří) prodal.

Prodej nemovitosti dalšímu zájemci mu poměrně řádně zkomplikují Flanderkovi, kteří si nemohou nechat ujít návštěvu strašidelného domu…

Viki z Krejzových k neutahání

Ani Bára není spokojená. Od doby, co Lukáš vystrašil Viki historkou o duchovi, Viki není schopna spát sama v posteli a během noci přichází za maminkou. Jenže chudák maminka je po noci strávené s dcerou v jedné posteli úplně mrtvá. Lukášovy duchy byl prostě celé rodině čert dlužen!

Když všichni vidí, jak je Bára grogy, rozhodnou se jí pomoci a budou se snažit Vikču utahat. Jednoduché to ale mít nebudou. Nejhůř ze všech dopadne asi Fero Čumpelík.

Naštvaná manželka

Babičce Páji evidentně nestačila svatba, ale Páju s Dankou hodlá terorizovat dál. Jenže Danku už komedie pomalu přestávají bavit.

Anička domluví svojí sestře Dance rande na slepo se svým kolegou. Je přesvědčená, že tentokrát to musí klapnout. Danka o tom tak přesvědčená není. Jak rande nakonec dopadne?

Žárlivá scéna

Petrovi se naopak snaží partnerku najít jeho matka, která je podobně neoblomná jako Anička vůči své sestře. Petr bude muset ve své veterinární praxi řešit případ jednoho moc smutného papouška. A den v ordinaci zpestří Petrovi a Zdeničce její manžel Karel svou žárlivou scénkou.

Dívejte se, jak se Ondřej přesvědčí o tom, že ve strašidelném domě skutečně straší, a také na to, jak nakonec Bára vyřeší svůj problém s Vikčou. Krejzovi startují ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.