Danku její kluk fakt miluje. A co na to Pája?

I když na lásku na první pohled zrovna nevypadalo, teď to působí tak, že kovář Marek Danku opravdu z celého srdce miluje. Jak jinak si vysvětlit dar, který od něj dostane? Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě.

Radio Best navštíví movitý inzerent zabývající se prodejem šperků. Pořádně drahých šperků, z nichž některé přinese na ukázku a jiné ukáže ve svém firemním katalogu.

Když poté Danka dostane dárek od svého Marka, který se ukáže být jedním z těch luxusních šperků, je samozřejmě celá naměkko.

Ještě o něco víc naměkko ale bude Pája. Mrkněte se:

Jenže radost z dárku nebude trvat věčně. Sábu štve, že podobně drahé dárky nedostává sama, a tak Dance vysvětlí, že se věci mají úplně jinak. Že šperk je sice krásný, ale vlastně se jendá o šmuk z druhé ruky, který Marek dostal od své postarší milenky.

Kde je pravda? A neudělá náhodou Danka osudovou chybu? Dívejte se v úterý na další epizodu Krejzových. Startujeme na Primě ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.