Danku Krejzovou čeká další výživné rande. Vlastně dvě. Již toto úterý!

Rande Danky Krejzové, ta bývají jedním slovem katastrofická. A nejinak tomu bude toto úterý v další epizodě seriálu Krejzovi. Dívejte se od 20.15 na Primě!

Krejzovy sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Chudák Danka stále nemůže sehnat chlapa, který by byl, co k čemu. Je sice vdaná za svého nejlepšího kamaráda Páju, vztah s ním ale jako vztah s mužem opravdu brát nejde. Ale protože je jí Pája vděčný za to, jakou šarádu s ním hraje kvůli jeho údajně nemocné babičce, má pocit, že by měl Dance trochu pomoci.

Velká láska, nebo katastrofa v Krejzových?

Zejména poté, co jeho babičce Dance zhatila rande s jinak nadějným objevem Robertem. Společně s Kájou a svými dalšími kamarády Dance vyberou na seznamce optimálního partnera. A Pájovi už je jasné, že se tu rýsuje velká láska:

Jenže by to nebyla Danka, aby rande dopadlo normálně. Pájovi a Kájovi se totiž na partnerovi, kterého Dance vybrali, nebude pozdávat jedna věc.

Dívejte se v úterý, jak to Pája a Kája roztočí. A s kým půjde Danka na další rande? To se dozvíte ve dvanácté epizodě seriálu Krejzovi, která startuje ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.